ALTUGLAS DUAL SATIN для ексклюзивної робочої станції

10.11.2021
Кейси Листові пластики
Час читання 10 хв
Прочитали: 1843
ALTUGLAS DUAL SATIN для ексклюзивної робочої станції

Останні кілька років у Європі та США стають дедалі популярнішими робочі місця, які дозволяють працювати не лише сидячи, а й стоячи. В Україні тренд тільки зароджується — наш київський партнер, компанія TehnoTable, саме займається виготовленням таких ергономічних рішень для «здорового» робочого місця. У чому їх фішка та які матеріали використовуються — у нашому новому «кейсі».

Про проект

Занадто довге сидіння є шкідливим для здоров'я. Робочі столи з регулюванням висоти дозволяють працювати як сидячи, так і стоячи, що забезпечує ряд переваг: знижує ризик набору ваги, серцево-судинних захворювань, зменшує біль у спині, підвищує продуктивність.

Особливості проекту

TehnoTable випускає кілька моделей столів, що дозволяють регулювати висоту. У преміальній моделі WPN передбачено електронне регулювання. Ще одна відмінність цієї моделі від бюджетніших — використання першокласних матеріалів.

Стільниця WPN виготовляється з акрилу ALTUGLAS NIGHT&DAY. Напівпрозорий матеріал накладається на основу з фрезерованої у вигляді стільників фанери. Візуально легка конструкція виглядає дуже ефектно і не захаращує робочий простір. Бархатиста поверхня такого акрилу є приємною на дотик. Підставка для системного блоку виготовляється із глянцевого чорного або прозорого акрилу.

ALTUGLAS NIGHT&DAY

Акрил ALTUGLAS NIGHT&DAY — гарний світлорозсіювальний матеріал із незвичайним ефектом 2 в 1: при тильному підсвічуванні виріб із такого акрилу змінює колір із чорного на білий. Як і традиційний глянцевий акрил, ALTUGLAS NIGHT&DAY добре підходить для механічної, лазерної та термічної обробки, може використовуватися як усередині, так і зовні приміщень. Важлива особливість: матеріал не боїться вологи і в п'ять разів міцніший за скло, тому є значно надійнішим і безпечнішим.

Результат

Робоча станція WPN не тільки приносить користь здоров'ю, але й є дуже стильною. Цільова аудиторія такого продукту — геймери, дизайнери та працівники IT-індустрії — люди, які цінують функціональність та естетику однаково. У найближчих планах — вихід на міжнародні ринки.

Коментар

Олександра Самохіна, TehnoTable:

«Ми прагнемо створювати «здорові» робочі місця та нівелювати навантаження від постійного сидіння. Для преміальної серії обрали матовий акрил. Він візуально відрізняється від будь-яких інших матеріалів!»

Компанія TehnoTable

Компанія TehnoTable — єдина в Україні випускає столи з електронним регулюванням висоти: від розробки креслення — і до складання готового виробу. Підприємство постійно працює над покращенням кожної моделі та патентує свої розробки.

https://tehnotable.com/ru/

https://www.facebook.com/tehnotable/

https://www.instagram.com/tehnotable/

AVERS

Компанія AVERS пропонує широкий асортимент матеріалів для реклами, дизайну, будівництва. Наші фахівці радо допоможуть підібрати оптимальне рішення для кожного конкретного проекту.

Товари зі статті
Чорно-білий 126.28000, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 304,86 ₴/м2
Сума: 14 270,54 ₴