Флагманський магазин бренду вуличного одягу від дизайнера Алекса Арегато

21.12.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 899
Флагманський магазин бренду вуличного одягу від дизайнера Алекса Арегато

Флагманський магазин бренду вуличного одягу від дизайнера Алекса Арегато – як поєднували матеріали та інтегрували сучасний дизайн в залізобетонну пострадянську будівлю у Східному Берліні. 

Бутик розташовано на першому поверсі будівлі Plattenbau (так називали райони нової забудови у післявоєнні часи) зі збірних залізобетонних конструкцій, типової для повоєнної Східної Німеччини. Для покриття стін та підлоги використовували травертин, який поєднали із колонами з металевим покриттям кольору слонової кістки та вішалок для одягу. Римський травертин, який широко представлений у паризькому бутику бренду, був використаний для покриття всього простору підлоги, а також для формування масивних полиць та постаментів, що оточують внутрішні колони. 

Для обшивки колонок рекомендуємо використовувати композитні панелі ECOBOND. Наприклад, щоб досягти кольору як на фото, можна використовувати композитну панель ECOBOND 3 мм у кольорі слонової кістки. Крім простоти в обробці панелей, бо вони добре вальцюються під різні діаметри колони, в стандартному асортименті кольорів досить широка гама кольорів.

Основна концепція флагманського бутика – адаптивність під різні задачі. «Подіуми - і всі поверхні – багатоцільові, оскільки ми використовуємо їх для демонстрації щотижневої ротації продуктів, діджейських презентацій на вечірках та у випадку, коли ми передаємо простір іншим креативникам», – розповідає головний дизайнер. 

Необроблена натуральна текстура травертину контрастує з лакованим металом.