Гігантські фрагменти жіночого тіла в новому інтерʼєрі салона Mugler

13.12.2022
Креатив Листові пластики
Час читання 3 хв
Прочитали: 901
Гігантські фрагменти жіночого тіла в новому інтерʼєрі салона Mugler

Голландська дизайнерська студія Random Studio створила «футуристичний» магазин, щоб відсвяткувати 30-річчя ароматів французького модного бренду Mugler. Інсталяція включає скульптурні фрагменти в образі жіночого тіла з ефектом хромованого металу.

Творці простору описують його так: «Для Мюглера ми вигадали Bodyscape — гігантську скульптурну інсталяцію жінки, що лежить, фрагменти частин її тіла розбивають простір на кластери». Інсталяція розташована таким чином, що через величезні вікна з вулиці люди можуть бачити вигини лежачої жінки. 

З огляду на сюрреалістичне захоплення бренду жіночим тілом, вигини, щілини та складки інсталяції теж вирішили зробити нереалістичним використовуючи блискучий матеріал. Внутрішні стіни, стенди та деякі елементи інтер'єру хвилеподібної форми були пофарбовані у фірмовий синій колір Мюглера. 

Для виготовлення декорації магазину компанія-виконавець пішла найскладнішим шляхом: замість матеріалів, що легко обробляються, наприклад, дзеркального полістиролу, який легко формується, і за допомогою якого можуть бути втілені в тому числі об'ємні фрагменти тіла, вирішили використовувати еко деревину, яку з часом можна буде відправити на перероблення.

Кольорові фрагменти у фірмовому фарбуванні теж виготовлені з деревини, хоча зазвичай для подібних цілей декоратори використовують білий полістирол під фарбування фарбою на основі розчинника, який так само добре формується, ефект був би таким самим, як у теперішньому салоні Mugler роботи Random Studio. 

Центральним елементом інсталяції, що оточений грудьми та сідницями фрагментованого тіла, є об'єкт у формі краплі, що випромінює хмару аромату та викликає зоряне сяйво, коли відвідувачі наближаються до нього.

Товари зі статті
Білий 744 OCTOPLAN полістирол листовий, 1 мм
лист
-
+
280,35 ₴/м2
Сума: 560,70 ₴
Срібло дзеркальне OCTOPLAN полістирол листовий, 1 мм
лист
-
+
708,89 ₴/м2
Сума: 1 417,78 ₴