Флуоресцентний акрил Polycryl для меблевої вітрини

25.01.2022
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 15 хв
Прочитали: 1799
Флуоресцентний акрил Polycryl для меблевої вітрини

Флуоресцентний акрил — чудова альтернатива прозорому акрилу, що традиційно використовується для вітрин та виставкового обладнання. Матеріал гарно виглядає сам собою, а особливо яскраво світиться при УФ-підсвічуванні в темряві. Про незвичайний проект із цим матеріалом нам розповів наш давній партнер — рекламна компанія «Мегаполіс» із Києва.

Про замовника

Minori — відомий український меблевий бренд. Компанія виробляє меблі для кафе, ресторанів, готелів, салонів та домашнього використання.

Особливості проекту

Один із магазинів Minori розташований у великому торговому центрі. Щоб привернути увагу відвідувачів, меблі встановлені на оригінальні підставки у вигляді кубів 600*600 мм, виготовлені із флуоресцентного акрилу завтовшки 3 мм.

Різання матеріалу здійснювалося на виробничій базі AVERS.

Акрил Polycryl

Світлопропускний акрил із ефектом флуоресценції добре підходить для яскравих нагородних та сувенірних виробів, а також для POS-матеріалів. Світіння посилюється в УФ-спектрі і найбільш яскраво виражене по краю та гравірованому пазу. Крім того, матеріал має традиційні переваги акрилу: придатність до термоформування, гравіювання, ручного та механічного різання, довговічність, стійкість до навколишнього середовища.

Результат

Прості у виробництві коробки-підставки виглядають дуже ефектно, помітні здалеку та іх легко переміщати їх по магазину. Надалі РК «Мегаполіс» планує використати цей матеріал у інших проектах.

Коментар

Денис Скалічев, ТОВ «РК «Мегаполіс»:

Ми раніше не працювали з таким матеріалом, це перший досвід. Він справді світиться у темряві, ми вимикали світло на виробництві — і було добре помітно, особливо на зрізах та швах. Фрезерування дає яскравіше світіння, вийшло дуже класно. При цьому з ним потрібно дуже акуратно працювати, ретельно очистити від пилу та сміття, врахувати, що добре видно відбитки пальців. Мені здається, з флуоресцентного акрилу вийдуть гарні акрилайти та таблички — без підсвічування, але з ефектом світіння».

Про ТОВ «РК «Мегаполіс»

Рекламна компанія «Мегаполіс» 8 років займається виготовленням вивісок, об'ємних літер та найрізноманітніших внутрішніх та зовнішніх рекламних конструкцій, брендуванням вітрин та автотранспорту.

https://megapolic.com.ua/ru/

Про компанію AVERS

AVERS пропонує українським рекламістам широкий вибір акрилу різних відтінків, фактур та товщин. Також в асортименті самоклейні плівки, алюмінієвий композит, листові пластики та допоміжні матеріали для найрізноманітніших проектів.

Товари зі статті
Зелений флуоресцентний S-993, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 886,59 ₴/м2
Сума: 11 795,90 ₴