Тривимірний інтер'єр театру: алюмінієвий композит та ідеальна акустика

26.01.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 15 хв
Прочитали: 1804
Тривимірний інтер'єр театру: алюмінієвий композит та ідеальна акустика

Експериментальна студія Studio RAP використала комп'ютерне моделювання для створення оригінального тривимірного інтер'єру нового театру у Роттердамі. Багатогранне оздоблення стін із алюмінієвого композиту забезпечує абсолютно рівномірний розподіл звуку: звук є ідеальним на кожному глядацькому місці.

Theatre Zuidplein — новий великий культурний центр голландського міста, в якому є два глядацькі зали, ресторан і бібліотека. І головний театр, і менший зал для глядачів розташовані на стороні будівлі, оберненій до автобусних станцій і станцій метро, ​​щоб служити шумовим буфером для прилеглих житлових будинків.

Studio RAP спільно з інженерною фірмою Arup прагнула створити дизайн поверхні стіни, що оптимізує акустику зали на 600 місць. Використовуючи цифрові технології, вони розробили надзвичайно багатогранну поверхню, розраховану на рівномірне відбиття звуку у різних частинах приміщення. «В результаті вийшов хвилеподібний океан із тисяч трикутників», — розповідає Вессель ван Берендонк зі Studio RAP.

Для створення такого незвичайного дизайну використовували 6000 плоских і зігнутих трикутних панелей із алюмінієвого композиту яскраво-червоного відтінку, що надає приміщенню особливої ​​індивідуальності. Зал для глядачів Theatre Zuidplein увійшов у лонг-лист премії Dezeen Awards 2021 у категорії цивільного та культурного інтер'єру.

На складі AVERS завжди великий вибір панелей ECOBOND не тільки червоного, але будь-якого іншого відтінку. Це по-справжньому якісний сучасний матеріал, який успішно застосовується для зовнішнього та внутрішнього оздоблення житлових, комерційних та промислових приміщень у всьому світі. Він гарно виглядає, легко обробляється, не вимагає особливого догляду та добре витримує складні погодні умови. Ну, а полігональні фасади та інсталяції з такого матеріалу виглядають просто надзвичайно. Прекрасний приклад — кейс від наших партнерів рекламної агенції APARO із Закарпаття