Фотозона з полістиролу, композиту та ПЕТ

24.05.2023
Кейси Листові пластики
Прочитали: 744
Фотозона з полістиролу, композиту та ПЕТ

Фотозона з полістиролу, композиту та ПЕТ для ресторану та лаундж-бара BEYOND в Дніпрі. 

Проєкт нашого постійного клієнта, дніпровської компанії L.Avenue, що спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами та декоративному оформленні інтер'єрів. 

Для виготовлення фотозони використовували чорні композитні панелі серії ECOBOND BRUSHED, з них виконана рамка та назва закладу з контражурним підсвічуванням. Внутрішня частина стенда, що схожа на золотисті та срібні стрічки, виготовлена з дзеркального полістиролу OCTOPLAN 1 мм срібло та прозорого листового ПЕТ 1 мм. Прозорий ПЕТ було обклеєно золотистою плівкою автомобільної серії Oracal 751С 091. Цей досить нестандартний вибір в компанії пояснюють специфічними якостями плівки. Для створення хвиль полістирол та ПЕТ піддавали термоформуванню, ПЕТ попередньо був обклеєний плівкою. Автомобільні плівки 751С розроблені для роботи з нерівними та опуклими поверхнями, добре переносять нагрівання, не втрачають якості в місцях натяжіння. Основа конструкції – це металокаркас та плита ОСБ. 

Компанія L.Avenue здійснює повний цикл створення інтер'єрних, брендованих та рекламних конструкцій: від розробки ідеї до виготовлення на власному виробництві та встановлення конструкції на обʼєкті. В арсеналі компанії є верстати для лазерного та плотерного різання, фрезерування та гравіювання, а це розширює можливості вибору матеріалів для втілення будь-якого творчого задуму. 

Товари зі статті
Прозорий OCTOPLAN ПЕТ листовий, 1 мм
лист
-
+
347,10 ₴/м2
Сума: 889,44 ₴
Срібло дзеркальне OCTOPLAN полістирол листовий, 1 мм
лист
-
+
708,89 ₴/м2
Сума: 1 417,78 ₴
Брашована воронована сталь ECOBOND композитна панель,3 мм
лист
-
+