Гофрований фасад з панелями ECOBOND: поєднання естетики та функціональності

27.01.2022
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Час читання 20 хв
Прочитали: 1991
Гофрований фасад з панелями ECOBOND: поєднання естетики та функціональності

Використання гофрованих облицювальних панелей для оздоблення житлових, комерційних та промислових приміщень — поширений прийом серед архітекторів по всьому світу. У чому переваги такого рішення, розповідаємо в нашому невеликому огляді.

Естетична складова

Гофровані фасадні панелі — цікава дизайнерська альтернатива плоскому двомірному облицюванню. Вони своєрідно відбивають світло і тінь, дозволяють створити динамічну гру світла на фасаді, яка постійно змінюється в залежності від часу доби та пори року.

Особливо вигідно гофровані фасади виглядають на великих поверхнях, тому їх часто обирають для комерційних і промислових будівель. Гофроване облицювання прекрасно підходить для внутрішнього та зовнішнього використання при новому будівництві або для модернізації існуючих будівель.

Гофровані панелі пропонують широкі можливості індивідуалізації: можливість виготовити гофровану панель різноманітного профілю (наприклад, синусоїдного або трапецієподібного), а не тільки класичний прямокутний трикутник, дозволяє реалізувати нестандартний проект. У поєднанні з широким вибором кольорів, поверхонь та матеріалів вони надають будь-якій будівлі живого вигляду. Профілі з рівномірною геометрією здаються гармонійними на відстані, з нерівномірною — посилюють динаміку. Гофровані панелі можуть бути встановлені горизонтально або вертикально.

Функціонал

Незважаючи на те, що виготовити гофровані панелі можна з різних матеріалів (від сталі до НРL-панелей) для виготовлення таких панелей (особливо складної геометрії) якнайкраще підійде алюмінієвий композит.

Алюмінієвий композит ECOBOND — сучасний високотехнологічний облицювальний матеріал. Він складається з двох шарів алюмінію та полімерної серцевини (виготовленої з первинного поліетилену). Такий склад дозволяє поєднувати переваги алюмінію та полімерів, забезпечує жорсткість при малій вазі.

Якісні компоненти та надійна адгезія між шарами дають можливість піддавати панелі ECOBOND різним видам обробки, включаючи різання, фрезерування, багаторазове згинання/розгинання.

На лист композиту дуже просто перенести розкрій та розгортку для створення потрібного профілю гофрування. Зібрати готову конструкцію не складніше, ніж коробку з картону, а для монтажу не знадобляться додаткові інструменти. Розмаїття кольорів та текстур забезпечує великий простір для творчих пошуків. Серед інших переваг:

  • простота обслуговування;
  • необмежені можливості перфорації (до 1/3 площі листа);
  • можливість облицювання великих площ;
  • ремонтопридатність при пошкодженні у локальних точках;
  • підвищення енергоефективності та шумоізоляції будівлі.

Декілька ідей для натхнення

Гофроване облицювання успішно використовується для найрізноманітніших будівель у всьому світі. Ось кілька цікавих, на наш погляд, прикладів:

Студентський гуртожиток для Тихоокеанського Північно-Західного коледжу мистецтв (США)

Фермерський будинок у Тасманії

Багатоквартирний будинок в Чикаго

Музей художньої освіти Хуамао (Китай)

Компактні офіси у Нідерландському парку відпочинку

Компанія AVERS пропонує широкий вибір алюмінієвих композитних панелей ECOBOND преміальної якості. Професійні менеджери допоможуть підібрати відповідну для конкретного проєкту серію, проконсультують із технічних питань, допоможуть із розрахунками та плануванням. При покупці панелей можна замовити різання та фрезерування на промисловому устаткуванні.

Товари зі статті
Світло-сірий RAL7040 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
802,00 ₴/м2
Сума: 5 814,50 ₴