Oracal 8510 для інтер'єру стоматологічної клініки

28.01.2022
Креатив Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1735
Oracal 8510 для інтер'єру стоматологічної клініки

Студія i29 розробила дизайн інтер'єру для нової стоматологічної клініки dentista у Амстердамі. Архітектори використовували в обробці заспокійливі зелені тони та наповнили приміщення великою кількістю денного світла, використовуючи напівпрозорі скляні поверхні для дверей та перегородок.

«Наша стратегія дизайну полягала в тому, щоб створити чисте, свіже, медичне середовище, в якому пацієнти почуваються комфортно і невимушено», — діляться фахівці i29. У приміщенні використовуються білі та зелені тони, велика увага приділяється природному та штучному освітленню.

Процедурні кабінети відділені скляними дверима із напівпрозорим оздобленням. Таким чином, у кожному приміщенні світло, при цьому зберігається конфіденційність. Oracal 8510 — оптимальне рішення для такого проекту. Плівка створює ефект інею, легко наноситься та знімається. А вартість такого рішення є значно доступнішою, ніж застосування піскоструминної обробки або кислотного травлення. Докладніше про матування стекла плівкою Oracal 8510 можна прочитати у нашому блозі 

Товари зі статті
Сріблястий Oracal 8510 090, самоклеюча плівка для декорування скла
рулон
-
+