Оригінальна сітка з АКП для фасаду банку в Китаї

27.01.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1710
Оригінальна сітка з АКП для фасаду банку в Китаї

Компанія Skidmore, Owings & Merrill (SOM) завершила будівництво штаб-квартири банку заввишки 158 метрів у Шеньчжені (Китай). Розташована на околиці громадського парку в одному з ключових ділових районів міста 33-поверхова вежа має низку архітектурних рішень, які дозволяють адаптувати будову до тропічного клімату. Особливо виділяється функціональна зовнішня «решітка», яка перешкоджає потраплянню сонячних променів усередину.

Вежа має платиновий сертифікат за американським екологічним стандартом LEED (Leadership in Energy and Environmental Design — «Посібник із енергетичного та екологічного проектування»). Визначальна риса фасаду — зовнішня діагональна решітка, важливий елемент захисту від сонця. утворюючи широкі прорізи та відкриваючи вид на навколишній парк та Південно-Китайське море, розташовані за кілька хвилин ходьби від будівлі.

«Ми завжди шукаємо можливості синтезувати винахідливі інженерні рішення з архітектурним дизайном. Сітка дивовижно виглядає зовні і ефективно підтримує всередині, створюючи робочі місця без колон» — пояснює Скотт Дункан, партнер SOM із дизайну.

В Україні клімат м'якший, проте енергоефективні рішення потрібні скрізь. І наші алюмінієві композитні панелі ECOBONDчудовий помічник у цьому питанні. Вони прекрасно піддаються всім варіантам механічної обробки, що дає можливість створювати дво- або тривимірне облицювання — як цільне, так і у вигляді незвичайних стільників. Крім того, панелі допомагають зберегти тепло, перешкоджають проникненню шуму та гарно виглядають.

Товари зі статті
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
802,00 ₴/м2
Сума: 5 814,50 ₴