Інсталяція I LOVE BUCHA з алюмінієвого композиту ECOBOND COLOR

13.04.2023
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 723
Інсталяція I LOVE BUCHA з алюмінієвого композиту ECOBOND COLOR

На роковини звільнення Бучі від російських окупантів відбувся публічний захід із вшанування загиблих та вручення нагород захисникам міста – як військовим, так і цивільним. Всі ми бачили за спиною Президента та іноземних гостей інсталяцію I LOVE BUCHA із червоним серцем – це робота нашого постійного клієнта, компанії T-Studio з міста Сарни. 

Компанія отримала замовлення на створення масштабної інсталяції, яку планували встановити в місці найзапекліших боїв, що точилися під час оборони Бучі в березні минулого року. До інсталяції були певні вимоги, зокрема, міцність та добрі антивандальні характеристики, оскільки подібні конструкції завжди є місцем притягнення публіки, й особливо дітей, що обожнюють гратись безпосередньо на літерах. 

Всередині літер міститься металевий каркас, подіум також виготовлений з металу, а от самі літери та серце облицьовані алюмінієво-композитними панелями серії ECOBOND COLOR білого та червоного кольору. Білий композит ECOBOND обрали саме через «чистий» білий колір без жовтого та сірого відтінків. Боковини для літер виконані з листового ПВХ товщиною 8 та 10 см. Поверхня з ПВХ захищена двома шарами білої самоклейної плівки серії ORACAL 751C. Попри те, що дана серія перед усім розроблена для обклеювання транспортних засобів, через її високу міцність вживається для роботи з різними поверхнями, які передбачають вплив середовища та механічний контакт – вітер й сонце, тертя, подряпини тощо. 

Усі кути та стики ретельно шліфувалися, щоб люди не отримали поранення в контакті з конструкцією. А задля загальної міцності всі деталі інсталяції додатково страхувались пластиковим кріпленням. Композитні частини склеювали між собою спеціальними клеями та двостороннім монтажним скотчем. 

Розмір інсталяції: 8 метрів в довжину, 160 см заввишки та 120 в ширині. 

Компанія T-Studio займається виготовленням світлових вивісок та торцевих боксів, брендуванням торговельних точок «під ключ» та виготовленням окремих брендованих матеріалів та конструкцій для вуличної реклами. До речі, це не перший проєкт компанії в рамках відновлення міста Буча. Як ремонтували Аптеку поруч сумнозвісної вулиці Вокзальна можна прочитати в нашому блозі

Товари зі статті
Білий матовий Oracal 751С 010, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Білий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
888,42 ₴/м2
Сума: 6 774,20 ₴