Інсталяція зі сталі та олівцевих малюнків

04.10.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 1147
Інсталяція зі сталі та олівцевих малюнків

Британська дизайнерка Ес Девлін представила інсталяцію Come Home Again, що присвячена 243 видам тварин та рослин, які потребують особливої уваги через ризик зникнення. 

Інсталяція розташована біля галереї Тейт Модерн в Лондоні та являє собою світловий купол – модель собору Святого Павла на іншому березі Темзи. 

В чому полягає унікальність інсталяції. Конструкція зроблена з переробленої листової сталі та олівцевих ескізів самої Девлін. Малюнки, нанесені на сталеву поверхню, розташовані шарами таким чином, що композиції набуває багатошаровості, обʼєму. Інсталяція підсвічується вночі. 

На нижньому ярусі розташовані сходи на кшталт тих, що зазвичай розташовані у соборах і слугують для традиційної церковної музичної служби. Біля інсталяції щовечора на заході сонця виступав хор – так було відтворено інтерпретацію хорової вечірньої пісні. Співали про вимирущі види, яким присвячено проєкт. 

Сучасні соціально-культурні проєкти мають багатоскладне смислове навантаження, виставка Come Home Again окрім привернення уваги до зникомих тварин та рослин, була підготовлена виключно з використанням перероблених матеріалів та буде перероблена знову після демонтажу. 

Подібну конструкцію можна створити з алюмінієвого композиту ECOBOND. Це легкий матеріал, ідеальний для створення плоских об'єктів із нанесенням зображення. Зручний для виготовлення багатьох деталей різної форми. Зображення можна наносити як методом прямого друку, так і за допомогою самоклейної плівки для цифрового друку типу Orajet 3640 або Orajet 3620.

Лондонська виставка була створена на замовлення ювелірного бренду Cartier, і, на жаль, була представлена в галереї Тейт Модерн лише тиждень – з 22 вересня до 1 жовтня 2022 року. 

Товари зі статті
Білий глянцевий Orajet 3620, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Прозорий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Білий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
886,21 ₴/м2
Сума: 6 757,35 ₴