Інсталяції з АКП з глибоким змістом

07.02.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 1704
Інсталяції з АКП з глибоким змістом

Кожної зими на галявині житлового будинку в Чикаго (Іллінойс, США) або Остіні (Техас, США) з'являється написаний від руки лист на великому папері. Масштабні інсталяції заввишки близько 3 м із АКП — частина проекту Giant Letter, що започаткований ще в 2012 році.

Художники з Чикаго Каро Д'Оффе та Лаура Гілмор заснували Giant Letter після трагічних убивств у початковій школі Sandy Hook. Пізніше до них приєдналася Мардж Вормолд. У рамках проекту уявний хлопчик Боббі заввишки 30 м ділиться потаємними думками з тими, хто має найбільше значення у його житті: матір'ю Люсіндою, котом Містером МакФлаффінсом та Сантою.

«Людина, яка стоїть біля інсталяцій, може почуватися дуже маленькою, але при цьому відчувати великі емоції. Це може змусити когось змінитись навіть під час звичайної прогулянки із собакою», — зазначає Д'Оффе.

За десятиліття існування виставки Giant Letter були представлені мікроскопи та книги з астрономії, величезні олівці та чашки чаю, печиво з шоколадною крихтою та молоко. Щоразу також поряд встановлюється «коробка Боббі», яка спонукає відвідувачів залишати повідомлення, якими вони б хотіли поділитися з дитиною.

Остання версія встановлена ​​на перетині проспектів Гленвуд та Альбіон у районі Роджерс-Парк у Чикаго. Десятиметрова рулетка тягнеться поруч із листом матері Боббі з докладним описом її діагнозу раку. «Я знаю, що це значно більша рулетка, ніж вам, мабуть, потрібно, але я хочу, щоб ви мріяли про більше і творили гігантське чаклунство!», — звертаються до перехожих автори.

Товари зі статті
Жовтий RAL1003 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
924,00 ₴/м2
Сума: 6 699,00 ₴