АКП ECOBOND для вивісок пекарні «Булочка»

08.02.2022
Кейси Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1932
АКП ECOBOND для вивісок пекарні «Булочка»

Наш клієнт із Запоріжжя, рекламна компанія «Альфа», виготовив серію ефектних вивісок для мережі пекарень «Булочка». Основним матеріалом для їхнього виробництва став алюмінієвий композит ECOBOND. Докладніше — у нашому новому «кейсі».

Про замовника

Мережа пекарень «Булочка» була відкрита у 2014 році і сьогодні налічує 24 заклади, розташовані у Дніпрі, Запоріжжі та Оріхові (Запорізька обл.). Основна продукція — хліб та солодка випічка, які готуються виключно із натуральних інгредієнтів.

Особливості проекту

Як основа для виготовлення вивісок мережі використовується алюмінієвий композит ECOBOND білого кольору. Якщо передбачено підсвічування, то у фрезеровані пази вставляються об'ємні літери з кольорового акрилу. Якщо підсвічування немає, то на фриз із композиту кріпляться об'ємні букви з білого ПВХ, обклеєного плівкою ORACAL 641.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — сучасний матеріал, який успішно використовується в архітектурі та рекламі. Міцні та жорсткі панелі добре піддаються механічній обробці — різанню, фрезеруванню та вальцюванню. АКП не знебарвлюються на сонці, є стійкими до вологи, зберігають форму попри перепади температури.

ORACAL 641

ORACAL 641 — популярний вибір рекламістів. У асортименті представлений великий вибір матових та глянцевих відтінків, плівка добре піддається плотерному різанню. Матеріал підходить для коротко- та середньотривалого використання. Для тривалого застосування рекомендується ORACAL 751

Результат

Використання алюмінієвого композиту як основи дає підряднику впевненість у тому, що вивіски тривалий час зберігатимуть привабливість. Літери з кольорового акрилу виглядають ефектніше, ніж при використанні молочного акрилу, обклеєного кольоровою плівкою — насамперед завдяки яскравому глянцю.

Таке рішення робить вивіску помітною і вдень без підсвічування, і вночі — із підсвічуванням. Крім того, вивіска буде довговічнішою — не буде необхідності через певний час переклеювати плівку через те, що вона знебарвлюється.

Коментар

Олександр, ТОВ РФ «АЛЬФА»

«Із матеріалами AVERS я працюю з 2006 року. Мене дуже влаштовують ціна та якість. Альтернативи композиту для таких вивісок не було. Пластики, наприклад, ПВХ через якийсь час втратили форму під дією сонячних променів. Крім того, композит виглядає красиво, потрібний колір завжди є на складі»

ТОВ РФ «АЛЬФА»

Компанія «Альфа» працює на українському ринку з 1997 року та пропонує широкий спектр послуг у галузі зовнішньої реклами, оформлення місць продажу, брендування сувенірної продукції. Комплексний підхід, досвід та професіоналізм персоналу дають можливість пропонувати клієнтам сервіс найвищого рівня

http://alfaltd.com.ua/glav.html

AVERS

Компанія AVERS пропонує широкий асортимент матеріалів для реклами, дизайну та будівництва з доставкою по всій Україні. У нашому портфоліо завжди знайдеться оптимальне рішення для найрізноманітніших завдань.

Товари зі статті
Помаранчевий матовий Oracal 641 034, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 091,43 ₴/м2
Сума: 8 322,15 ₴