Спінений ПВХ у зимовому декорі

08.02.2022
Застосування матеріалів Листові пластики
Час читання 10 хв
Прочитали: 1729
Спінений ПВХ у зимовому декорі

Спінений ПВХ є легким і жорстким матеріалом, що часто використовується для виготовлення вивісок і дисплеїв. Він стійкий до опадів та вітру, тому може сміливо експлуатуватись зовні приміщень. Ці властивості в комплексі з надзвичайно легкою обробкою роблять матеріал незамінним і при виготовленні святкового декору.

Декор із ПВХ: переваги

Практично все сучасне обладнання використовує такий метод пороутворення: на етапі приготування суміші для виробництва спіненого ПВХ разом з іншими речовинами додаються спеціальні хімічні речовини та каталізатор, які під впливом зовнішніх чинників утворюють пори у монолітному виробі.

Переваги виробів зі спіненого ПВХ:

  • ПВХ довговічний. Вироби із ПВХ не псуються під впливом дощу, снігу. Крім того, ПВХ стійкий до хімічних речовин, що полегшує його очищення.
  • На листах ПВХ можна друкувати безпосередньо сольвентними, екосольвентними і УФ-закріплюваними чорнилами.
  • Матеріал дуже добре піддається механічній обробці: ПВХ-панелі можна розрізати на нестандартні форми за допомогою леза, пилки, ЧПУ. Також його можна термоформувати.
  • Матеріал можна свердлити, гнути та різати.
  • Легка вага дає можливість застосовувати під час монтажу гвинти, гачки, двосторонній скотч та клеї.
  • Матеріал представлений у широкому асортименті товщин та відтінків.

ПВХ KOMAPRINT: оптимальний вибір

Компанія AVERS пропонує українським рекламістам та дизайнерам високоякісний ПВХ KOMAPRINT, який виробляється у Німеччині. Поверхня цього матеріалу має спеціальний мікрорельєф та гарну змочуваність — необхідні якості для друку.

Чистий білий відтінок гарантує точне відтворення кольорів. Також білі листи можна декорувати за допомогою фарб, лаків і самоклейних плівок.

В асортименті представлені листи завтовшки від 2 до 10 мм, що дає можливість виготовляти найрізноманітніші вироби для декору — як невеликого розміру, так і великі інсталяції. Докладніше про переваги матеріалу можна прочитати тут.

Таким чином, ПВХ KOMAPRINT — чудове рішення для святкового декору та тимчасових інсталяцій. Матеріал прекрасно витримує атмосферні та фізичні впливи, а готові вироби виглядають дуже привабливо. Якщо у вас є будь-які питання про ПВХ-панелі KOMAPRINT, звертайтесь до наших менеджерів — у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Sale
Білий KOMAPRINT ПВХ спінений, 2 мм
лист
-
+
1 322,68 ₴/м2
258,53 ₴/м2
Сума: 1 230,09 ₴