Інтерʼєр бутика Marni: дзеркальне облицювання стін, вітрин та стелі

18.07.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 3 хв
Прочитали: 1333
Інтерʼєр бутика Marni: дзеркальне облицювання стін, вітрин та стелі

Неймовірний інтер'єр бутіка Marni, що відкрився недавно в Мілані. Стіни, стеля та вітрини магазину облицьовані дзеркальною плиткою. Оздоблення керамікою в цьому випадку – одне з найбільш очевидних рішень, але не єдине. Дзеркальне облицювання концепт-стору можна зробити за допомогою композитних дзеркальних панелей. Панель алюмінієвого композиту ECOBOND можна розкроїти на ідеально рівні та однакові за розміром плитки (точність розкрою на верстаті фрезерування аж до 50 мкм). Прикріпити такі плиточки на поверхню стіни можна за допомогою спіненого двостороннього скотчу НРХ, мала вага та рівна поверхня деталей з АКП дозволяють обійтися без клею та додаткового кріплення на болти чи шурупи.

Основний акцент бутика – інсталяція "автомобіль", усередині якої розташовується так звана майстерня художника. Частина конструкції звисає зі стелі на першому поверсі, а друга розташовується на другому поверсі. Саме на другому поверсі розташовується майстерня художника.

Висячий автомобіль – це данина творців концепції інтер'єру кочовим подорожам на утилітарних транспортних засобах, відсилання в 60-ті роки, коли світ уже оговтався від катастрофи Другої світової війни та творча енергія молодого покоління змогла розкритися на повну силу.

На думку авторів інтер'єру, зараз ми переживаємо щось подібне: глобальні потрясіння через карантин та поточну війну сковують творчий потенціал сучасних людей.

Marni відкрила свій флагманський магазин у Мілані на початку червня цього року у зв'язку зі щорічним міським тижнем дизайну, на якому в італійській столиці було представлено кілька різних інсталяцій.

Автори проєкту Брінкворт та брати Вілсон у тісній співпраці з креативним директором Marni Франческо Ріссо.

Як виступила IKEA у рамках Тижня дизайну в Мілані ми писали та показували у цій статті.

Товари зі статті
New
Білий НРХ 21551 скотч спінений двосторонній
шт
-
+
201,59 ₴
Сума: 201,59 ₴