Яскраве свято життя від шведського бренду IKEA

07.07.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі Листові пластики Човнові матеріали Матеріали для тентів
Прочитали: 1352
Яскраве свято життя від шведського бренду IKEA

Шестиденний фестиваль IKEA у тандемі з Dezeen на тижні дизайну в Мілані, присвячений «життю вдома та за його межами». Фестиваль був організований на площі близько 12 тис. м.кв, а кожна зона була присвячена різній темі та спроєктована у різному стилі. У рамках заходу були представлені спільні роботи з дизайнерами з усього світу: Сабіна Марселіс із Роттердама, дизайнерський бренд Marimekko із Фінляндії та інші.

Ми традиційно заглиблюємося в обговорення виставкового простору та матеріалів, які були використані для створення декорацій івенту.

На фото нижче – один із демонстраційних залів, який декорований габаритною жовтою бахромою. Подібна декорація легко і швидко виготовляється з вінілової тканини TENTEX (якщо потрібна глянсова поверхня) або човнової тканини BOATEX, якщо потрібна матова.

В асортименті AVERS представлені обидві тканини. Тентова тканина з щільністю 650 г/м.кв – на палітрі з 15 популярних кольорів, човнова тканина щільністю 61 г/м.кв з матовою поверхнею – у 6 кольорах. До кінця липня на обидві пвх-тканини діють знижки на вибрані кольори.

Ще одна вулична зона на фестивалі. Для нанесення реалістичного друкованого зображення на зовнішню поверхню павільйону можна використовувати самоклейну плівку для друку з подальшим обклеюванням складних поверхонь ORAJET® 3954.

Декоративні елементи, за типом таких, що встановлені в цій же виставковій зоні – стілець, басейн з кульками та інше, можна виготовити з рекламного листового ПВХ OCTOPLAN, а стенди з вказівниками та описом концепції виставкової ділянки зазвичай роблять з алюмінієвого композиту ECOBOND – ідеально рівна поверхня, придатна як під прямий УФ-друк, так і під обклеювання поверхні самоклейною плотерною плівкою.

Всі матеріали, описані у проєкті, можна замовити в інтернет-магазині avers.ua, а також отримати консультацію щодо підбору та роботи з цими матеріалами.

Товари зі статті
Білий глянцевий Orajet 3954, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Sale
Жовтий BOATEX човнова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
168,42 ₴/м2
151,58 ₴/м2
Сума: 18 947,50 ₴
Жовтий TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
172,43 ₴/м2
Сума: 21 553,75 ₴
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
802,00 ₴/м2
Сума: 5 814,50 ₴