Карбонова плівка і текстурування автомобіля. Чи є це модним в 2019 році?

30.10.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2147
Карбонова плівка і текстурування автомобіля. Чи є це модним в 2019 році?

Колір часто відіграє значну роль у виборі нового автомобіля, і, як правило, це дуже особистий вибір. Споживачам потрібні відтінки, які привертають увагу і викликають хвилювання, сприяють гордості за володіння.

Інноваційний дизайн є ключовим аспектом у багатьох випадках. При цьому сучасні технології дозволяють отримати унікальне оформлення автомобіля поза заводських умов, швидко і недорого.

Дизайнерські тренди

Глобалізація автомобільного ринку, дизайнерські тренди і очікування більшої функціональності впливають на розвиток галузі автомобільних покриттів:

  • незважаючи на те, що білий, чорний, сріблястий і сірий залишаються незмінною класикою, зростає попит на яскраві кольорові поверхні з додатковими ефектами. Завдяки їм, екстер'єр авто не тільки чудово виглядає, але і залучає тактильні відчуття.
  • Ще однією важливою тенденцією є кастомізація, іншими словами — можливість зробити індивідуальне замовлення на колірне або текстуроване рішення. Важливо, щоб таке рішення не було витратним, а його виробництво не було занадто тривалим. Сучасні покупці цінують можливість швидко змінити дизайн, який швидко набридає.
  • Також зростає кількість запитів на двоколірні автомобілі. Наприклад, кузов, капот, дах і дрібні деталі можуть бути пофарбовані в акцентні кольори або матові покриття.

Функціональність

Додатковою проблемою для виробників автомобільних покриттів є необхідність прагнути до інновацій і досконалості поверхні без шкоди для якості. Необхідно робити все можливе, щоб гарантувати тривалий термін експлуатації продукції.

Ідеальне рішення

Універсальне і гнучке рішення, що дозволяє одночасно змінити зовнішній вигляд транспортного засобу, надати йому індивідуальність і захистити заводське лакофарбове покриття — наклеїти спеціальну автомобільну плівку. Такий варіант пропонує ряд переваг, порівняно з традиційним фарбуванням:

  • простота і швидкість. Насамперед важливо, як наноситься карбонова плівка на авто: значно простіше і швидше, ніж фарба.
  • Можливості. Обклеювання плівкою — повністю оборотний процес. Якщо замовнику набридне один і той же зовнішній вигляд автомобіля, колір стає бляклим або застарілим, все, що потрібно зробити, — це видалити вініл.
  • Захист при нещасних випадках. Якщо авто потрапило в дрібне ДТП, на плівці з'явилися подряпини або відбулися інші неприємні речі, можна замінити фрагмент плівки.
  • Інвестиції в майбутнє. Термін служби плівки становить від 3 до 10 років, тому лакофарбове покриття під ним буде захищеним протягом цього часу і збереже свіжий вигляд. Це може допомогти під час продажу автомобіля.
  • Індивідуальність. Обклеювання плівкою пропонує набагато більше можливостей для налаштування. Ви можете не тільки вибрати нестандартний колір, наприклад, незвичайний відтінок синього або золотого, камуфляжну плівку, а й оформлення поверхні — глянцеве або матове. Також на ринку представлений величезний асортимент плівок із тривимірними текстурами, в тому числі і прозорих. Наприклад, сьогодні дуже популярними є карбонові покриття. Вони використовуються для всієї поверхні або наносяться на окремі частини авто і розкішно виглядають.
  • Цифровий друк. Ця технологія дозволяє наносити на плівку для обклеювання авто додатковий малюнок або фото, що є також актуальним і в бізнес-сегменті як чудовий інструмент зовнішньої реклами.

Отже, для багатьох автолюбителів транспортний засіб — це не тільки засіб пересування, але і прикраса повсякденного життя. Його оформлення відображає особистість і характер користувача, дає можливість виділитися і проявити індивідуальність. За допомогою самоклейних плівок можна проводити різні експерименти, постійно оновлювати зовнішній вигляд автомобіля, зберігаючи при цьому якість початкового покриття.

У компанії АВЕРС представлений великий асортимент різних кольорових і текстурних плівок для авто. Також тут можна отримати консультацію, як клеїти карбонову та інші плівки на авто. Звертайтеся в чат або за телефонами.