Композит і акрил для ресторану в Запоріжжі

28.08.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2030
Композит і акрил для ресторану в Запоріжжі

Оздоблення фасаду і зовнішня вивіска мають принципове значення для іміджу ресторану. У рекламному агентстві «Фенікс» — запорізький партнер AVERS — впевнені: композит ECOBOND не має альтернатив, коли потрібно вибрати матеріал для обшивки фасаду. Так само, як і немає альтернатив у якісного акрилу при створенні гарних вивісок із підсвічуванням. Саме ці матеріали і обрала компанія для оформлення ресторану Steak & Beer Art House в Запоріжжі.

Про замовника

Steak & Beer Art House — затишний заклад із європейською кухнею. Акцент на смажені стейки, а також жива музика (скрипка або саксофон) роблять цей ресторан досить популярним для побачень, зустрічей і вечірок.

Особливості проекту

Ресторан розташований у старому будинку, тому потрібна була повна обшивка не тільки фасаду, але і будівлі цілком. РА «Фенікс» давно займається подібними проектами і віддає перевагу алюмінієвому композиту ECOBOND. Компанія впевнена в надійності матеріалу, замовникам подобається привабливий вигляд і швидкість монтажу. Велика палітра кольорів завжди дозволяє знайти відповідний відтінок.

Ресторан Steak & Beer Art House обшили композитом у коричневих тонах, які гармоніюють із внутрішнім оздобленням і корпоративним стилем закладу.

Чудовим доповненням до фасаду стала сучасна підсвічена вивіска з акрилу.

АКП ECOBOND

Алюмінієво-композитні панелі ECOBOND — це високотехнологічний сучасний матеріал, що поєднує переваги алюмінію і полімерів. Матеріал придатний до фрезерування, вальцювання та різання, за його допомогою можна облицювати об'єкти зі складною геометричною формою.

При цьому матеріал є дуже легким, міцним і стійким до різних чинників навколишнього середовища. Вентильовані фасади, що створюються за допомогою ECOBOND, підвищують енергоефективність будівель.

Результат

Ресторан виглядає дуже стильно. За оцінками підрядника, привабливість і фізичні властивості облицювального матеріалу будуть зберігатися не менше 10 років. Співпраця Steak & Beer Art House і РА «Фенікс» триває на цьому та інших об'єктах.

Коментар

Ольга Павліева, РА «Фенікс»:

«Ніяких інших матеріалів крім композиту ми навіть не розглядали. Дуже цінуємо його за зручність, надійність, красивий вигляд і колірну палітру. Також ми задоволені й акрилом, і іншими матеріалами, які пропонує AVERS і які ми активно використовуємо. Нарікань щодо якості у нас немає».

РА «Фенікс»

Рекламне агентство «Фенікс» понад 10 років займається усіма видами зовнішньої реклами, брендуванням автомобілів, виготовленням кіосків і оформленням комерційних приміщень. Власне обладнання, великий досвід роботи і знання матеріалів дають можливість реалізовувати найсміливіші проекти.

https://www.facebook.com/phoenix.outdoor.zp/

Про AVERS

Компанія AVERS — офіційний дистриб'ютор АКП ECOBOND в Україні. Доступні ціни, великі складські запаси, професійні консультації та обробка панелей на промисловому обладнанні — все це можна отримати, якщо зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або в чаті.

Товари зі статті
Коричневий RAL8017 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴