ECOBOND для стели супермаркету «Фора»

30.08.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2117
ECOBOND для стели супермаркету «Фора»

Продовжуємо серію статей про найцікавіші рекламні стели, виготовлені нашим постійним клієнтом — компанією SICORE GROUP із Дніпра. Сьогодні розповімо про стелу для супермаркету «Фора» в Ірпені. Як і в інших випадках, складні об'єкти, що вимагають особливого підходу до вибору матеріалів, SICORE GROUP вважає за краще облицьовувати, використовуючи першокласний алюмінієвий композит ECOBOND.

Про замовника

Мережа супермаркетів «Фора» — одна з найбільших роздрібних мереж в Україні. Якісний асортимент, приємний сервіс, доступна цінова політика роблять магазини «Фора» вельми популярними. У мережі представлено 240 магазинів, розташованих по всій країні, і на цьому компанія не зупиняється. Відкриття нових точок відбувається регулярно.

Особливості проекту

Перед SICORE GROUP стояло завдання виготовити рекламну стелу для нового супермаркету «Фора» в Ірпені. Підрядник накопичив значний досвід у галузі рекламних стел і завжди віддає перевагу облицювальним панелям із алюмінієвого композиту ECOBOND. Легка вага матеріалу дає можливість не навантажувати конструкцію. При цьому панелі відрізняються міцністю і стійкістю до атмосферних чинників.

Для стели використовувалися графітові панелі серії ECOBOND Color 7024. Доповнили ансамбль яскраві елементи з акрилу, обклеєні червоною і зеленою плівкою, а також об'ємні світлові елементи з молочного та прозорого акрилу, завдяки яким стела є добре помітною в темний час.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — високотехнологічний матеріал, який часто використовується для облицювання МАФів і рекламних конструкцій різного розміру. Міцність алюмінію і легкість якісних полімерів — ідеальне поєднання навіть для найсміливіших проектів. При цьому матеріал красиво виглядає, пропонується в різних кольорах і фактурах, придатний для виготовлення касет складної форми методом фрезерування і вальцювання.

Результат

Стела — помітна здалеку рекламна конструкція, яка привертає увагу в будь-який час доби, завдяки великим розмірам — днем, і завдяки підсвічуванню — вночі. Правильний вибір матеріалів дає SICORE GROUP впевненість у тому, що стела буде залишатися привабливою щонайменше найближчі п'ять років.

Листи потрібного розміру і кольору в необхідній кількості знаходилися на складі AVERS, що дозволило виконати великомасштабний проект максимально оперативно.

Коментар

Юлія Боздирева, менеджер проектів SICORE GROUP:

«За розмірами листів для цього проекту підходив тільки ECOBOND. Потрібний нам колір був на складі AVERS. Ну а в надійності матеріалу ми не сумніваємося, оскільки працюємо з ним давно і часто».

SICORE GROUP

SICORE GROUP працює на українському ринку вже близько 25 років і обслуговує великі компанії по всій країні. Підприємство пропонує широкий спектр послуг у галузі зовнішньої реклами, а також оформленні роздрібних магазинів.

www.sicore.com.ua

www.vp.com.ua

https://www.facebook.com/SicoreUkraine

https://www.instagram.com/sicore_ltd/

Про AVERS

Компанія AVERS — офіційний дистриб'ютор ECOBOND в Україні. Бажаєте придбати першокласний матеріал для універсальних застосувань за доступними цінами? Телефонуйте або пишіть у чат нашим менеджерам — вони поділяться усіма секретами.

Товари зі статті
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
802,00 ₴/м2
Сума: 5 814,50 ₴