Алюмінієвий композит для фасаду палаццо Фарнезе

27.08.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі Матеріали для тентів
Час читання 10 хв
Прочитали: 1984
Алюмінієвий композит для фасаду палаццо Фарнезе

Ми вже писали про масштабні інсталяції французького художника JR. Величезні чорно-білі фотоколажі, надруковані на алюмінієвому композиті, покликані звернути увагу людей на обмежений доступ до об'єктів культури в часи пандемії. Нова робота майстра розташована в палаццо Фарнезе, будівлі французького посольства у Римі та називається Punto Di Fuga або «Точка зникнення».

Інсталяція площею понад 600 м2 насправді є креативним способом замаскувати будівельне риштовання. Палаццо Фарнезе нині реставрується, і JR був запрошений для перетворення риштовання на витвір мистецтва. Його карколомна ілюзія прикрасила будинок, історія якого бере початок з 1517 року.

За допомогою зображень, надрукованих на алюмінієвому композиті, JR «оголює» те, що ховається за масивним фасадом будівлі. На рівні вулиці глядачі бачать помітну скульптуру відомого Фарнезького Геркулеса. Зараз вона знаходиться в Археологічному музеї Неаполя, JR повернув її на колишнє місце в сімейному будинку Фарнезе.

Глядачі також можуть помилуватися вестибюлем Антоніо да Сангалло і фресками Франческо Сальвіаті XVI століття на верхніх поверхах. Всі вони ведуть у глибокі щілини, які створюють неймовірне відчуття глибини і простору.

Робота виконана з алюмінієвих композитних панелей, прикріплених до будівельного риштовання, і вінілових тканин і є прекрасним прикладом візуальної гри, яка конструює зображення відповідно до положення глядача.

Хочете створити подібний шедевр? Рекомендація AVERS — алюмінієвий композит ECOBOND. Його поверхня підходить для цифрового друку, а придатність до фрезерування дозволяє створювати конструкції найрізноманітніших форм. Мала вага, міцність і стійкість до інтенсивної експлуатації також стануть важливими перевагами для мистецьких проектів.

Прекрасним доповненням до композиції стануть ультраміцні ПВХ-тканини Printex. Як і з композиту, з них можна створювати вироби різних розмірів, використовувати як підкладку для друку та інтенсивно експлуатувати, не звертаючи увагу на погодні явища.

Про схожий проект — інсталяцію, яка імітує «рану», нанесену палаццо Строцці у Флоренції, — можна прочитати докладніше ось тут.

Товари зі статті
Білий матовий Printex C 430 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
802,00 ₴/м2
Сума: 5 814,50 ₴