Акрил, композит і плівки AVERS для сучасних інсталяцій

26.08.2021
Креатив Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі Листові пластики Самоклеючі плівки
Час читання 20 хв
Прочитали: 2021
Акрил, композит і плівки AVERS для сучасних інсталяцій

У канадському Квебеку відкрилася масштабна виставка сучасного мистецтва PASSAGES INSOLITES. Місцеві та зарубіжні художники представили 21 роботу, які дають можливість переосмислити пам'ятки міста. Створити незвичайні експонати на основі міської архітектури легко, озброївшись матеріалами AVERS. Як це зробити? Про це наш новий матеріал із рубрики «Креатив».

Один із найбільш яскравих експонатів виставки — «Остання зупинка» — продукт групової творчості молодих художників із Квебека Матьє Бушара, Бесми Бухрі і Вінсента Друена — пропонує здійснити подорож у часі. Встановлена ​​в музеї під відкритим небом скульптурна інсталяція — цікавий приклад того, як рекламні світлові вивіски, відтворені на основі архівних фотографій, можуть стати незвичайним арт-об'єктом.

Ну, а поєднання молочного акрилу POLYCRYL та світлорозсіювальних плівок ORACAL 8300 або ORACAL 8500 це сучасна «класика» в галузі світлової реклами та об'ємних літер із підсвічуванням. За допомогою такої комбінації легко створити і мистецький об’єкт, і яскраву сучасну рекламну конструкцію, яка тривали                                           й час буде привертати увагу аудиторії.

Робота канадського художника Янна Фарлі «Станція А» — це платіжний термінал, який гармонує з міським пейзажем завдяки знайомому інтерфейсу і піктограмам, а також дражливою обіцянкою подарувати вам щось безкоштовно. Однак всі спроби керувати машиною зазнають невдачі, а інструкції здаються дедалі абсурднішими. Інтерактивна електроакустична скульптура висміює наші неоднозначні відносини з автоматизованим обладнанням, з яким ми тепер взаємодіємо всюди.

Ідеальний матеріал для оздоблення як художніх скульптур, так і реальних платіжних терміналів — лита плотерна плівка Oracal 751. Серед її переваг 117 матових і глянцевих відтінків, чудова розмірна стабільність, стійкий до води і побутової хімії сольвентний клей і еластичність.

Канадський художник Чарльз Флері зі своїми учнями 10-11 класів із середньої школи Ваньє École Secondaire Vanier представили роботу Parade of Imagination ( «Парад уяви»). Веселий «звіринець» із гібридних людей, тварин і предметів — колаж із візуальних і текстових елементів, що відображає різні грані особистості його творців, розташований на стінах Côte de la Potasse (один із найстаріших промислових об'єктів Квебека).

Плівка для настінної графіки Orajet 3954 допоможе легко прикрасити стіну будь-якого міського будинку високоякісними зображеннями, надрукованими цифровим способом . Вона надійно облягає навіть найскладніші поверхні, включаючи цегляну стіну, кахель і плитку.

Orajet 3954 добре підходить і для оздоблення сучасних інсталяцій, таких як робота «Фаза I» Вартіна Пантуа. Канадський художник створює ефемерну площу на пустирі. Інсталяція представляє собою багатоярусну конструкцію, схожу на величезний торт і заквітчану рослинами.

Своєрідний маяк на в'їзді в район Сен-Совер — це нагадування про нерівність, створену, як тоді, так і зараз, нашою ієрархічною системою соціальних класів.

Інсталяцію прикрашає еклектичний колективний портрет, зроблений із фотографій зі старих книг.

До речі, прекрасним варіантом для вирізання фігур, встановлених на верхівці інсталяції стане алюмінієвий композит ECOBOND: матеріал мало важить, легко обробляється і є дуже довговічним навіть в умовах зовнішньої експлуатації.

«Король гори» від Шарля-Етьєна Брошю (Канада) — це монументальний картковий будиночок із барвистими ілюстраціями, встановлений перед будівлею парламенту. Робота ілюструє хитку природу соціальної рівноваги і представляє подвійність наших дорогоцінних інститутів, які водночас тендітні та надійні.

Така скульптура — ще одне очко на користь алюмінієвого композиту ECOBOND. Його ідеально рівна поверхня придатна і до прямого цифрового друку, і до нанесення самоклейних плівок для друку. А фрезерування дає можливість створювати різноманітні фігури складної геометричної форми.

Товари зі статті
Жовтий глянцевий Oracal 8300 21, вітражна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Білий глянцевий Orajet 3954, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Молочний, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 231,44 ₴/м2
Сума: 7 699,58 ₴