Стела для Запорізького залізорудного комбінату.

25.08.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2085
Стела для Запорізького залізорудного комбінату.

Наш постійний партнер із Дніпра компанія SICORE GROUP — експерт у галузі складних рекламних конструкцій, включаючи великогабаритні рекламні стели. Підбираючи матеріали для зовнішнього оздоблення стел, підприємство незмінно віддає перевагу першокласному алюмінієвому композиту ECOBOND, а також високоякісному акрилу ALTUGLAS: у міцності та стійкості цих матеріалів сумніватися не доводиться. Пропонуємо вашій увазі кілька статей про найбільш цікаві проекти, реалізовані останнім часом. Сьогодні ми розповімо про стелу для Запорізького залізорудного комбінату.

Про замовника

Запорізький залізорудний комбінат (Запорізька область) — одне з найбільших металургійних підприємств в Україні. Компанія постійно розвивається та інвестує у модернізацію виробництва, щоб наростити видобуток, збільшити кількість робочих місць і утримати провідні позиції на ринках збуту.

Особливості проекту

SICORE GROUP займалася виготовленням іміджевої стели, що позначає в'їзд на територію комбінату. Висота стели близько 6,5 м. Для зовнішнього оздоблення використовувався сірий і помаранчевий алюмінієвий композит ECOBOND. Матеріал добре витримує вітрові навантаження і різні погодні умови. Також для підрядника важливі були міцність і ремонтопридатність — у разі необхідності пошкоджену облицювальну касету завжди можна замінити.

Згідно із задумом дизайнерів, стела повинна була однаково ефектно виглядати і вдень, і вночі. Тому ідеальним рішенням став напис із внутрішнім підсвічуванням. Назва підприємства, виконана за допомогою унікальної серії акрилу ALTUGLAS Night & Day, який змінює колір при підсвічуванні з чорного на білий. Букви вставлені у фрезеровані пази на АКП.

Темний напис на світлому тлі виглядає дуже стильно. А вночі напис добре помітний завдяки світловим буквам білого кольору — для того, щоб посилити видимість у нічний час, підрядник встановив підсвічування, яке живиться від сонячної батареї, встановленої на самій стелі.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — високотехнологічний матеріал для оздоблення фасадів та виготовлення рекламних конструкцій. Великий асортимент відтінків і фактур, придатність до механічної обробки дозволяють реалізовувати найрізноманітніші дизайнерські проекти. Легка вага, зручний монтаж, міцність і стійкість до агресивного середовища роблять АКП оптимальним варіантом для оздоблення великих високих стел.

ALTUGLAS Night & Day

ALTUGLAS Night & Day поєднує всі переваги литого акрилу європейського виробництва і унікальний ефект «2-в-1». Під впливом штучного освітлення вихідний колір листа змінюється на білий або кольоровий. Матеріал чудово обробляється, мало важить, витримує експлуатацію в складних умовах, не вимагає особливого догляду.

Результат

Замовник залишився задоволений виготовленої стелою. Вона не тільки служить географічним орієнтиром, але й сприяє формуванню іміджу бренду. Обрані матеріали — гарантія того, що конструкція буде виглядати привабливо ще тривалий час.

Коментар

Сергій Бондаренко, керівник SICORE GROUP

«Ми прекрасно впоралися з поставленим завданням. Стела є добре помітною у будь-який час доби, а за її довговічність можна абсолютно не хвилюватися»

SICORE GROUP

SICORE GROUP вже близько 25 років займається зовнішньою рекламою та оформленням мереж ритейлу. Серед клієнтів компанії великі підприємства по всій Україні. Суттєвий досвід і накопичені знання дають можливість запропонувати замовникам сервіс найвищого рівня.

www.sicore.com.ua

www.vp.com.ua

https://www.facebook.com/SicoreUkraine

https://www.instagram.com/sicore_ltd/

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі рекламних і будівельних матеріалів. Потрібна допомога у підборі рішення для конкретного завдання? Телефонуйте або пишіть у чат нашим менеджерам.

Товари зі статті
Сіро-білий 126.28022, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 342,12 ₴/м2
Сума: 14 501,24 ₴
Світло-сірий RAL7040 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
812,00 ₴/м2
Сума: 5 887,00 ₴