Акрилові тримачі для поліграфії: топ переваг

25.08.2021
Застосування матеріалів Листові пластики
Час читання 10 хв
Прочитали: 2248
Акрилові тримачі для поліграфії: топ переваг

Акрилові стенди для друкованої продукції — корисний і універсальний інструмент для різноманітних бізнес-заходів, виставок та конференцій. Для виготовлення стойок під буклети, проспекти, флаєри та іншу поліграфію часто використовують прозорий акрил. Завдяки оптичним і фізичним властивостям альтернатив у нього не так вже й багато. Нижче докладно розглянемо чому.

Універсальність

Акрилові підставки під поліграфію можуть бути різних розмірів і з різними методами встановлення: самостійні підлогові стенди, навісні кишені, настільні утримувачі тощо. Невеликі підставки можуть встановлюватися на столах, журнальних столиках, стойках ресепшен і клеїтися на двосторонній скотч HPX, щоб запобігти падінню.

Для великих конструкцій, розрахованих на навантаження, рекомендуємо використовувати литий акрил, для невеликих, наприклад, настільних, можна використовувати екструдований. Також екструдований рекомендується використовувати, якщо при виготовленні підставок застосовується гнуття, термоформування або друк.

Підставки великого розміру без проблем монтуються на стіни металевими кріпленнями — акрил можна сміливо свердлити.

Придатність до різання дає можливість створювати підставки різного розміру — як під флаєри, так і під великоформатну періодику або плакати. Гнучкість і придатність до термоформування дозволяє виготовляти підставки нестандартних форм, а друк і лазерне гравіювання — робити їх більш стильними та індивідуалізованими.

Найчастіше подібні підставки застосовуються на виставках. Крім того, аналогічні вироби можуть зустрічатися в офісних центрах, безпосередньо в офісах, у навчальних закладах (для розкладу занять), лікарнях (для медичних карт), житлових будинках (як аналог дошки оголошень).

Джерело фото: https://ceha.com.ua/

Прозорість

Прозорий акрил ALTUGLAS акрил має стабільний коефіцієнт світлопропускання 92%, який не змінюється з плином часу і зберігає свій первісний колір без характерного для скла зеленуватого відтінку. Це дозволяє без спотворень бачити експоновані предмети. Тіней і відбиття також буде менше, що робить перегляд більш чітким. Якщо на підставці передбачене підсвічування, то світлорозсіювальні властивості акрилу стануть додатковою перевагою

Довговічність

При правильному підборі акрилу і його товщини, способу обробки і експлуатації, виріб прослужить дуже довго. Гарантія на литий акрил Altuglas при зовнішньому застосуванні до 10 років. Акрилові вітрини є стійкішими до ударів, ніж скляні вітрини такої ж товщини.

Стійкість до зовнішнього середовища

При необхідності акрилові підставки під поліграфію можна розміщувати на вулиці. Високоякісний акрил ALTUGLAS не жовтіє під сонцем і не втрачає ідеальну прозорість.

Джерело фото: https://ceha.com.ua/

Легкість

Акрилові вітрини в 2,5 рази легше, ніж скляні. Це робить їх підвішування або кріплення значно менш ризикованим, ніж при використанні скла.

Економічна ефективність

Виробництво прозорих акрилових підставок є простішим, ніж збірка скла. Також акрилові вітрини більш доступні за ціною через їх невелику вагу.

Таким чином, акрил — легкий, міцний і надійний матеріал для виготовлення різноманітних тримачів для друкованої продукції. Хочете отримати більше інформації про його властивості і застосування, дізнатися про різні акції і знижки? Телефонуйте нашим менеджерам або пишіть у чат.

Товари зі статті
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 130,04 ₴/м2
Сума: 7 065,58 ₴