Кріплення великих літер або фігур із ПВХ

25.12.2019
Новинки Листові пластики
Прочитали: 4316
Кріплення великих літер або фігур із ПВХ

Об'ємні букви і вивіски з ПВХ — чудовий вибір для компаній, яким потрібно привернути увагу і яскраво виглядати в очах потенційних замовників. Цей легкий матеріал гарно піддається обробці, добре забарвлюється, підходить для друку. Ще одна перевага — надзвичайно простий монтаж.

Способи кріплення ПВХ-букв

Вивіски з ПВХ можуть кріпитися різними способами. Ось найпоширеніші варіанти:

 • Звичайне приклеювання. Один із найбільш надійних і простих способів кріплення пластикових букв — клей для будівельних робіт.
 • Шпильки. Ще один дуже популярний і міцний метод, доступний не тільки для ПВХ, але і для конструкцій із інших матеріалів. На товстих буквах ззаду свердлять отвори для шпильок із різьбленням. На більш тонкі матеріали і пустотілі конструкції додатково клеять прокладки, в які вставляються шпильки.
 • Розпірки. Цей метод передбачає наявність додаткових розпірок, що надягають на шпильки, щоб змістити букви від поверхні на рівну відстань, зробити напис візуально більшим і «плаваючим».
 • Гайки. Застосовуються для кріплення вивісок до нерівних поверхонь, так щоб вирівняти відстань.
 • Монтажні панелі підійдуть там, де не можна свердлити отвір в стіні. Це невеликі пластикові деталі з отворами, які захищають матеріал букви від клею.
 • Двосторонні спінені стрічки також дозволяють здійснювати монтаж, не пошкоджуючи поверхню основи вивіски.
 • Стрічки-застібки Duo-Grip від НРХ. Ще один простий варіант для внутрішнього застосування. Зручні смужки, що нагадують швейні «липучки», дають можливість кріпити вивіску для тимчасового і постійного використання.

Ідеальне рішення для великогабаритних букв

Кріплення вивісок і букв великого розміру, а також підсвічених конструкцій, вимагає особливого підходу, оскільки такі вироби повинні бути максимально міцними і стійкими, витримувати вітрові навантаження, перебуваючи при цьому на певній відстані від стіни. Перевірений і надійний спосіб кріплення полягає у використанні квадратних плашок з ПВХ Octoplan 6-8 мм, всередині яких упакований саморіз. Для монтажу потрібно кілька простих дій:

 • Встановити плашку, підклавши під неї металеву шайбу.
 • Просвердлити в ній отвір, діаметром в 2,5 рази більше діаметра шурупа, але не більше ніж капелюшок.
 • Вставити саморіз в отвір так, щоб капелюшок не виступав. Важливо, щоб навколо саморіза був вільний простір — для компенсації терморозширення.
 • Нанести на поверхню плашки адгезив Plasti-Fix і приєднати її до тильної частини літери. Щоб прискорити роботу, можна додатково використовувати Plasti-Ca, але не допускати змішування двох клеїв.
 • Прикріпити плашку на букву і добре притиснути. Також потрібно нанести клей на стик плашки і поверхні, а потім дочекатися полімеризації.
 • Розмітити стіну і просвердлити її. Отвори потрібно заповнити цементом або полімерною масою.
 • Вставити саморізи в отвори і завершити встановлення букв. Не варто прагнути придавити якнайдужче. Поверхня літер із ПВХ Octoplan може бути нерівною і контакту всіх плашок зі стіною не буде.

Якщо передбачається додаткове підсвічування, літери від стіни повинні знаходитися на відстані 10-20% від ширини букви. Це необхідно для створення широкого контурного ореолу.

Компанія АВЕРС пропонує широкий вибір матеріалів для виготовлення яскравих і функціональних рекламних вивісок. Менеджери охоче допоможуть підібрати оптимальне рішення і підкажуть, як його краще обробляти і застосовувати. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Білий KOMABRITE ПВХ спінений, 2 мм
лист
-
+
276,25 ₴/м2
Сума: 1 727,25 ₴
Sale
Білий KOMABRITE ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
8 235,73 ₴/м2
1 238,16 ₴/м2
Сума: 7 741,60 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 4 мм
лист
-
+
324,01 ₴/м2
Сума: 1 205,64 ₴
Sale
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 8 мм
лист
-
+
2 387,39 ₴/м2
558,19 ₴/м2
Сума: 2 077,02 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 3 мм
лист
-
+
243,41 ₴/м2
Сума: 905,73 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
769,92 ₴/м2
Сума: 2 864,87 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 2 мм
лист
-
+
170,02 ₴/м2
Сума: 1 063,05 ₴