Лайтбокс із грядкою

16.07.2021
Креатив Листові пластики
Час читання 5 хв
Прочитали: 2100
Лайтбокс із грядкою

Рекламне агентство BBDO Shanghai продемонструвало китайським користувачам переваги пакетів для зберігання від компанії Ziploc вельми оригінальним способом: помістивши всередину прозорих лайтбоксів ... грядки з овочами і фруктами.

Для компанії Ziploc, що спеціалізується на рішеннях для домашнього зберігання, було важливо підкреслити той факт, що продукція значно довше зберігається свіжою, якщо використовувати пакети Ziploc замість звичайних пакетів без застібки.

В рамках рекламної кампанії креативники створили лайтбокси у вигляді пакетів Ziploc і помістили всередину дисплеїв мінігрядки з овочами і фруктами. Продукти в Ziploc залишаються, ніби щойно грядки, — роблять наголос рекламісти.

Хочете створити прозору рекламну конструкцію в нетрадиційному форматі? Рекомендація AVERS — прозорий екструдований акрил ALTUGLAS CLEAR. Матеріал зберігає прозорість у всіх напрямках без оптичних спотворень. При цьому він тривалий час залишається привабливим навіть при використанні зовні приміщень, є міцним і безпечним для громадських місць.

Товари зі статті
Білий 100.47010, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 809,84 ₴/м2
Сума: 11 205,62 ₴