Напівзруйнований будиночок, відремонтований за допомогою полікарбонатних панелей

20.11.2023
Креатив Листові пластики
Прочитали: 28
Напівзруйнований будиночок, відремонтований за допомогою полікарбонатних панелей

Ще одна паризька реконструкція – цього разу напівзруйнований приватний будинок відбудовували за допомогою полікарбонатних панелей. 

В одну з місцевих французьких архітектурних студій звернулися володарі будинку, що на той момент нагадував майже руїни. За французьким законодавством на реконструкцію та перебудову будинків певної категорії треба отримати дозвіл міста, і щоб зберегти та не пошкодити старовинну будівлю, автори проєкту «огорнули» її полікарбонатними панелями. 

Площу нової будівлі збільшили шляхом добудови трьох додаткових поверхів. Через плачевний стан теперішній конструкції нова будівля мала бути якомога легшою, тому студія використовувала дерево для нових конструктивних елементів. Щоб підкреслити контраст з каменем, дерев'яну конструкцію в деяких місцях залишили відкритою, наприклад, великі дерев'яні сходи. Задній фасад будівлі повністю облицьований панелями з полікарбонату, які вночі створюють ефект ліхтаря, показуючи силуети сходової клітки та її інтер'єрів з дерев'яними каркасами.

За визнанням авторів реконструкції (Java Architecture) спочатку цей проєкт здавався шаленою витівкою, але зрештою він виявився чудовим експериментом на тему, як утримати у великому місті родини середнього класу, попри постійне зростання цін на житло.

Сотові полікарбонатні панелі є в наявності на складі AVERS, питання щодо кількості, вартості та характеристик можна дізнатися у менеджерів регіональних відділень, Контакти тут. Монолітний полікарбонат (прозорий та бронзовий) – в каталозі на сайті avers.ua.