Облицювання МАФів і реклама: комплексний підхід

09.11.2019
Корисна інформація Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2683
Облицювання МАФів і реклама: комплексний підхід

Так звані «малі архітектурні форми» є дуже популярними в нинішніх економічних умовах. Різні кіоски активно використовуються для продажу різноманітних товарів, наприклад, продуктів харчування, іграшок, кондитерських виробів, цигарок тощо. У людних місцях часто можна зустріти окремі стоять фотокабінки, приміщення для ремонту взуття або одягу, невеликі копіювальні салони. Всі ці установи повинні виглядати привабливо. Рекламні вивіски, що розміщуються на фасадах, необхідно гармонійно поєднувати із зовнішнім облицюванням. Якісно виконати цю умову можна, якщо правильно підійти до підбору матеріалів і дотримуватися технологічних вимог. Прекрасним вибором у цьому випадку можуть стати алюмінієві композитні панелі ECOBOND.

Вимоги до проекту

Типовий список вимог до облицювання МАФів і рекламних конструкцій включає:

 • надійність;
 • тривалий термін експлуатації (не менше 10 років);
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • економічність;
 • мінімальне обслуговування;
 • енергоефективність (скорочення тепловтрат в холодну пору року)
 • стійкість до вандалізму;
 • ремонтопридатність.

Правильні матеріали

Найкращим чином для облицювання ларків підходить серія композитних панелей ECOBOND PLUS 4 мм (0,3 мм Al). Серед їхніх переваг:

 • достатня міцність і жорсткість для навантажень на касети збільшеної площі;
 • збільшена товщина лакофарбового покриття для тривалішої експлуатації;
 • різноманітні декори, в тому числі металики.

 

Гарною альтернативою для виготовлення рекламних вивісок стануть кольорові панелі з підвищеним глянцем ECOBOND High Gloss 3 мм (0,21 мм Al).

Для скорочення витрат замість мінеральної вати утеплювати приміщення можна плитами зі спіненого поліуретану. Для утеплення даху прекрасно підійдуть сендвіч-панелі з пінополіуретановою серцевиною.

Кріплення фасадних панелей

Суттєва перевага облицювання фасаду за допомогою АКП ECOBOND — простий монтаж. Один із найпростіших варіантів кріплення — система з алюмінієвих куточків і профілів спеціальної форми, що закріплюються за допомогою саморізів і заклепок.

Щілинні отвори дають можливість регулювати розташування верхнього встановлювального і нижнього підтримувального куточків для вертикального профілю. Сам вертикальний профіль у верхній частині кріпиться жорстко, а в нижній на саморіз із еластичною шайбою, щоб компенсувати терморозширення. Крім того, куточки дозволяють відрегулювати глибину розміщення профілів, щоб досягти площинності поверхні.

Перший етап під час монтажу — кріплення утеплювача. Потім навішуються кутові касети, які необхідно точно позиціонувати. Всі касети та їх кріплення необхідно встановлювати так, щоб вони не залежали один від одного. У разі пошкодження однієї з касет повинна бути можливість замінити тільки її.

При облицюванні фасаду важливо пам'ятати про термічне розширення. Щоб касета могла вільно рухатися, її не потрібно жорстко фіксувати. Після закручування саморіза, робляться одне-два зворотних обертання. Під металеву шайбу потрібно підкласти еластичну. При монтажі касет важливо пам'ятати, що діаметр отворів для кріплення повинен бути на 4 мм більше, ніж діаметр самого кріплення. Якщо йдеться про великогабаритні касети, діаметр розраховується з урахуванням коефіцієнта розширення АКП: 1,35 мм/м при різниці температур ±50°C.

Якщо є необхідність в козирку (наприклад, для захисту ролетного механізму), можна надати додаткову жорсткість касетам із АКП за допомогою підсилювальних алюмінієвих профілів.

Віконні і дверні укоси кріпляться за допомогою F-подібного профілю. При оформленні відливів використовується випрямлена панель, яка спочатку кріпиться на саморізи внизу, а потім згинається і фіксується за допомогою витяжних заклепок. Кутові касети фриза також встановлюються на заклепки. Кутовий стик герметизується силіконом.

Рекламна вивіска

Ідеальне рішення для світлової рекламної вивіски — поєднання композиту і світлорозсіювального акрилу. Склеїти ці матеріали можна поліуретановим клеєм. Він дає можливість вільно рухатися листу і запобігає пошкодженню внаслідок різного терморозширення матеріалів. Перед склеюванням деталей конструкції необхідно очистити АКП від антикорозійного покриття.

Інтер'єр

Композитні панелі ECOBOND чудово підходять і для облицювання внутрішньої частини МАФів. Прекрасним вибором стане серія ECOBOND Natural, поверхня якої імітує природні матеріали і є дуже стійкою. Також її надзвичайно легко очищувати. Це набагато цікавіше рішення, ніж пластикова вагонка. Панелі значно легше кріпляться, служать довше і не псуються при обігріві конвекторами. За необхідності на них можна кріпити невеликі полки або джерела освітлення за допомогою шурупів або заклепок.

Таким чином, використання АКП дозволяє створити привабливу конструкцію, як зовні, так і всередині. Водночас МАФ може довго експлуатуватися навіть у складних погодних умовах. Ще одна перевага — надзвичайно легкий монтаж облицювальних касет і можливість замінювати їх окремо.

Компанія АВЕРС пропонує величезний асортимент алюмінієвих композитних панелей ECOBOND. Ви завжди можете розраховувати на допомогу менеджерів у виборі відповідного матеріалу і професійну консультацію. Звертайтеся в чат або за телефонами.

 

Товари зі статті
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Жовтий RAL1003 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴
Зелений RAL6018 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
824,20 ₴/м2
Сума: 5 975,45 ₴