Сувенірні вагони з полістиролу

08.11.2019
Застосування матеріалів Листові пластики
Прочитали: 2156
Сувенірні вагони з полістиролу

Ударостійкий полістирол — вельми поширений вид пластику. Завдяки чудовій придатності до формування, невеликій вазі і ряду інших переваг, його активно використовують для виготовлення рекламних конструкцій, дизайнерських предметів, а також різних промислових виробів. Також матеріалу немає альтернативи, якщо йдеться про штучне виробництво різних моделей — вважає їх автор Роберт Аршавірович Мелконян.

Про проекти

Роберт Аршавірович Мелконян спеціалізується на виготовленні макетів залізничних вагонів і вагонів метро. Зазвичай замовниками такої продукції є компанії, що займаються виробництвом вагонів, локомотивів, рухомого складу залізниці. Моделі застосовуються для реклами, а також даруються як сувеніри. Тому дуже важливою є точна передача дрібних деталей, естетичність і тривала експлуатація.

Особливості

Розмір готового виробу — приблизно, 45-50 см. Робота над кожною моделлю є досить копіткою, триває близько місяця. В роботі Роберт Аршавірович використовує різні матеріали, однак перевага завжди віддається полістиролу, оскільки саме цей пластик найкраще піддається обробці. З нього легко викроїти необхідні деталі, склеїти частини моделі, зачистити вади, пофарбувати. Якщо поводитись акуратно, готова модель вагона досить довго зберігає презентабельність.

Полістирол HIPS

Щоб отримати ударостійку версію полістиролу, у виробництві до нього додають каучук. Таким чином, матеріал стає більш пластичним і міцним. Полістирол прекрасно піддається формуванню, зокрема повторному. Важливою перевагою матеріалу є його екологічність і придатність до переробки. В асортименті представлені листи з різноманітною поверхнею, зокрема кольоровою і дзеркальною.

Результат

Моделі, виготовлені Робертом Аршавіровичем виглядають надзвичайно привабливо, тому клієнти із задоволенням використовують їх як подарунки колегам і партнерам, і постійно замовляють додаткові вироби. Незважаючи на те, що продукт є дуже нішевим, замовлень не бракує.

Коментар

Роберт Аршавірович Мелконян

«Мені подобається працювати з полістиролом, це завжди просто і зручно. Матеріал повністю відповідає моїм вимогам, і вимогам, які замовники висувають до готових виробів. Всі клієнти дуже задоволені і приходять повторно».

Про Роберта Аршавіровича Мелконяна

Роберт Аршавірович вже чотири роки займається виготовленням моделей вагонів. Професійний підхід, точність і чудова якість готової продукції забезпечили йому заслужену повагу серед виробників залізничного транспорту.

Про компанію АВЕРС

Компанія АВЕРС — лідер українського ринку матеріалів для реклами, дизайну і творчості. В асортименті представлений прекрасний вибір інструментів для вирішення різних завдань і менеджери завжди допоможуть професійною консультацією. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 766 55 90