Офіс з облицюванням з алюмінієво-композитних панелей поблизу Бангкоку

27.06.2022
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Час читання 3 хв
Прочитали: 1432
Офіс з облицюванням з алюмінієво-композитних панелей поблизу Бангкоку

Сьогодні багато архітекторів, а також влада українських міст, що особливо жорстоко постраждали від російського військового вторгнення, замислюються про те, як виглядатимуть нові будівлі та навіть цілі квартали після відновлення.

Цілком очевидно, що це буде нова ера у будівництві та зовнішності міст, а в реалізації будуть використані сучасні матеріали. І оскільки доведеться вписувати нові масиви в контекст старої забудови, за грамотної розробки проєктів на нас чекають приклади європейських інтеграцій інноваційного будівництва в контексті старого міста.

Ми продовжуємо розповідати про приклади застосування алюмінієвого композиту у будівництві по всьому світу, але тепер дивимося на приклади більш прицільно.

Так архітектурна компанія ASWA спроєктувала новий офіс для компанії Sevenlakes в Таїланді, яка виготовляє плівку для харчової промисловості (термоформувальна та гнучке пакування). Штаб-квартира знаходиться поблизу аеропорту Бангкока, в оточенні будівель низької забудови та зеленої рівнинної місцевості.

В основі будівлі – сталева конструкція, а зовнішня обшивка, включаючи зелений внутрішній двір, повністю виконана з алюмінієвого композиту.

Алюмінієвий композит розглядався як облицювальний матеріал з кількох причин:

  • висока швидкість зведення та облаштування будівлі;
  • облицювання вигнутих частин фасаду, напівкруглих кутів та плавних ліній даху одним і тим же матеріалом;
  • зносостійкість матеріалу, зношування під впливом вітрів та сонячного світла - будівля розташована в степовій частині поблизу аеропорту.

Нещодавно українські архітектори показали проєкт передбачуваного пасажирського аеропорту у Гостомелі, який може бути побудований на місці аеродрому, де базувався літак “Мрія”.

Товари зі статті
Hit
Графіт металік RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
798,00 ₴/м2
Сума: 5 785,50 ₴
Hit
Чорний RAL9005 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
798,00 ₴/м2
Сума: 5 785,50 ₴