Брендування літаків самоклейною плівкою ORAFOL

24.06.2022
Новинки Застосування матеріалів Матеріали для друку
Час читання 2 хв
Прочитали: 1550
Брендування літаків самоклейною плівкою ORAFOL

На одному з літаків Boeing 737-800, що належить авіакомпанії Corendon, нещодавно з'явився логотип британського футбольного клубу «Халл Сіті». Новий власник ФК, Акун Ілікалі, уклав угоду про співпрацю з авіакомпанією задля поширення популярності клубу за межами країни. Припускають, що цим літаком будуть здійснюватися рейси до Анталії. Окрім цього брендований літак доставить до 500 найвідданіших вболівальників та їхні сім'ї до Туреччини, де вони проведуть літню відпустку, все коштом клубу. 

Голова тигру, назва та сліди від кігтів звіра нанесені на борт за допомогою перфорованої самоклейної авіаційної плівки Orajet 3967 AC. 

Плівка використовується для короткострокової реклами на літаках, придатна для рівних або дещо ізогнутих поверхонь. 

Виробник рекомендує використовувати авіаційну плівку Orajet в дуеті з плівкою для ламінації ORAGUARD® 293 AC, яка також має перфоровану структуру. Це дає можливість легко та без міхурів наносити габаритні зображення на борти повітряних суден. 

Примітно, що придбати авіаційну плівку ORAFOL можуть сертифіковані компанії з обклеєння літаків. 

В інтернет-магазині компанії AVERS можна придбати самоклейні плівки ORAFOL спеціальних серій – плівки для повноколірної реклами (Oracal 620 та Oracal 640), самоклейні плівки для цифрового друку (Orajet 3620, Orajet 3640) та спеціальні плівки для блокування фону.