Оригінальні дорожні знаки з АКП

03.09.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Час читання 5 хв
Прочитали: 2207
Оригінальні дорожні знаки з АКП

Дорожні знаки можуть не тільки попереджати або забороняти. Нью-Йоркська студія дизайну Burn & Wide регулярно оживляє міський простір, розміщуючи дорожні знаки з оригінальними зображеннями. Цього разу проект переслідує романтичну мету — поширити любов. Хочете створити що-небудь подібне? З матеріалами AVERS — все просто!

Торік ми вже розповідали про проект від Burn & Wide It's A Sign ( «Це знак»). Креативники прагнуть створити привабливі візуальні ефекти і стимулювати жителів підняти очі від смартфонів.

Інсталяція цього року з гумористичної графікою під назвою A Street-Art Love Letter To NYC ( «Любовний лист стріт-арту до Нью-Йорку») покликана відзначити стійкість жителів під час пандемії.

Студія водночас запускає цифрову колекцію NFT, 25% прибутку якої спрямовується на користь благодійної компанії City Harvest, що займається допомогою нью-йоркцям, які відчувають труднощі з їжею.

Працюєте над художньою інсталяцією або оформленням масштабного міського івенту? Рекомендація AVERS — алюмінієвий композит ECOBOND. Цей матеріал дуже часто використовується в рекламному світі завдяки рівній плоскій поверхні, на якій легко надрукувати читабельний рекламний меседж, а також простій обробці і високій стійкості до експлуатаційного навантаження. Ці ж якості АКП дедалі частіше цінують і виробники дорожніх знаків, віддаючи перевагу легкому і довговічного композиту.

Також в асортименті AVERS представлений великий вибір білих і прозорих, глянцевих і матових плівок для високоякісного друку ORAJET з різними типами клею. Це прекрасне рішення для брендування практично будь-яких поверхонь.

Товари зі статті
Прозорий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 118,85 ₴/м2
Сума: 8 531,23 ₴