Перебудова синагоги за допомогою полікарбонатних панелей

14.11.2023
Креатив Листові пластики
Прочитали: 14
Перебудова синагоги за допомогою полікарбонатних панелей

Перебудова та розширення синагоги в Лос-Анджелесі шляхом використання полікарбонатних панелей. 

Каліфорнійська архітектурна студія реконструювала стару синагогу, перетворивши її на центр мистецтв для сімей, що стикаються із певними труднощами у вихованні дітей. 

Будівля побудована на початку 20-го сторіччя, і, наслідуючи сучасні тренди, при перебудові автори намагались зберегти якомога більше автентичних елементів синагоги. Так, синагога перетворилась на невеличкий театр та обзавелася додатковими прибудовами. 

Зовні на фасади команда бюро додала панелі із полікарбонату, які на 35 відсотків складаються з переробленого пластику. Напівпрозорі панелі довговічні та стійкі. За словами архітектурної студії, світло, що проходить через панелі, створює ефект свічення увечері. Усередині для обшивки стін та стелі команда використовувала деревоволокнисту плиту середньої щільності зі шпоном білого дуба. 

Полікарбонатні панелі часто використовуються для облаштування даху оранжерей та теплиць, напівпрозорих навісів та приміщень з великою кількістю світла. Монолітний полікарбонат – прозорий та бронзовий – можна знайти в каталозі на avers.ua, питання щодо наявності та ціни на стільниковий полікарбонат можна поставити безпосередньо менеджеру, контакти регіональних відділень за посиланням