Пластикові житла

03.07.2020
Кейси Листові пластики
Прочитали: 1914
Пластикові житла

Архітектурне бюро Dada із Маніли (Філіппіни) розробило проект, який допоможе прибережним містам протистояти природним стихіям.

Фахівці Dada пропонують споруджувати повністю автономні плавучі будинки з формованого пластику, які можуть «живитися» від приливної та сонячної енергії. Причому вироблюваної електроенергії достатньо не тільки для потреб будинку, але частково її можна перенаправити для інших потреб. Тобто, в разі необхідності будинок перетворюється на електростанцію.

Легкий і міцний пластик - це універсальний і доступний матеріал, який чудово підходить для подібних модульних конструкцій і забезпечує достатній ступінь надійності і довговічності.

Ці будинки прив'язані до морського дна. Під час сильного вітру вони повертаються з боку в бік, за напрямком найменшого опору. Під час припливу або величезних хвиль вони рухаються вгору і вниз і завжди залишаються над рівнем моря. Між собою хатини з'єднані мостом, в кожної є власний сад і можливість використовувати очищену воду.

Інноваційне рішення може стати безпечним притулком для жителів прибережних селищ, які страждають від дефіциту землі і ресурсів, а також припливів і штормів. Гнучкі житлові структури допоможуть адаптуватися до постійно мінливих умов моря.