Прибудова до гостьового будинку з надбудовою на даху

14.02.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 44
Прибудова до гостьового будинку з надбудовою на даху

Прибудова до гостьового будинку із надбудовою на даху, що слугує обрамленням саду. Будівля знаходиться в Аризоні, а автори проєкту (американська архітектурна студія Kendle Design Collaborative) називають цю дивнувату споруду – аксесуарною. 

Невеличкий павільйон був розроблений як компаньйон до резиденції в сучасному стилі. Між будинком і павільйоном проходить природний водозлив – сухі річища струмків, які час від часу наповнюються дощовою водою. Багатоцільова будівля використовується як офіс, спортзал, гостьовий будинок, розважальний простір тощо. 

Павільйон має прямокутну форму. Його палітра матеріалів – стійка до атмосферних впливів сталь, тинькування та скло разом із бронзовими акцентами – допомагає зв’язати будівлю з основним будинком і природним ландшафтом. Одна сторона даху виступає назовні у вигляді металевої рами. В цілому цей елемент і є родзинкою. Досить класичною прибудовою з бетону та скла. 

Для облицювання архітектурних елементів, що не мають додаткових опор, використовують матеріали, легші за вагою. Алюмінієвий композит візуально пасує і до бетонної стіни, і до скла, і до фактурних зістарених бронзових панелей. 

Архітектори роблять акцент на стійкій до атмосферних впливів сталі в облицюванні самої будівлі. Алюмінієвий композит також можна віднести до стійких матеріалів: він добре переносить рясні дощі та вологу. Територія з прибудовою та сад біля неї допомагають керувати зливовими водами під час сезону мусонів у регіоні, який триває з червня по вересень. 

Товари зі статті
Слонова кістка ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
888,42 ₴/м2
Сума: 7 729,25 ₴
Hit
Графіт сірий RAL7024 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
804,00 ₴/м2
Сума: 5 829,00 ₴
Hit
Чорний RAL9005 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
804,00 ₴/м2
Сума: 5 829,00 ₴
Категории из статьи