Самоклейні плівки для міської інфраструктури

17.09.2021
Креатив Матеріали для друку Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1971
Самоклейні плівки для міської інфраструктури

Сучасні матеріали для друку в оформленні соціально значущих суспільних місць і культурних об'єктів — як звичайний баскетбольний майданчик у Парижі став твором мистецтва.

Ill-Studio у співпраці з французьким модним брендом Pigalle у 2015 році незвичним чином оформив баскетбольний майданчик між рядами будинків в 9-му окрузі Парижа. Натхненням для креативників стала яскраво розфарбована масляна картина «Спортсмени» Казимира Малевича, на якій зображено чотири постаті, що стоять пліч-о-пліч.

Стіни міських будівель, що є своєрідним бар'єром для майданчика, пофарбували в червоний, жовтий, синій та білий кольори.

Через пару років Ill-Studio і Pigalle провели редизайн того ж майданчика і замінили блоки основних кольорів градієнтами синього, рожевого, пурпурного і помаранчевого, завдяки чому спортивне поле стало переливатися на сонці. Згідно із задумом дизайнерів, майданчик повинен пов'язувати спорт, мистецтво і культуру.

Проекти, описані вище, — якраз ідеальний приклад того, як можна сміливо оновлювати міське середовище і об'єкти інфраструктури за допомогою першокласного рішення від світового лідера в галузі самоклейних плівок. Нанести ORAJET 3954 із зображенням — значно простіше і дешевше, ніж розписувати стіни фарбою. Крім того, плівку можна швидко і без проблем зняти. Плівка підходить для високоякісного струменевого друку, відрізняється еластичністю, прекрасною адгезією до структурованих поверхонь, зокрема бетону, цегли, кахлю, стійкістю до навколишнього середовища.

Товари зі статті
Білий глянцевий Orajet 3954, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+