Композит і плівки для коптильні

17.09.2021
Кейси Алюмінієві композитні панелі Самоклеючі плівки
Час читання 10 хв
Прочитали: 1954
Композит і плівки для коптильні

Зовсім недавно ми писали про оформлення ресторану Steak & Beer Art House у Запоріжжі, реалізоване рекламним агентством «Фенікс» — запорізьким партнером AVERS. Зовнішній вигляд ресторану вийшов настільки ефектним, що коли виникла необхідність оформити додаткову торговельну точку, інші матеріали, крім АКП ECOBOND, не розглядалися

Про замовника

Steak & Beer Art House — паб і ресторан із великим вибором м'ясних страв і закусок до пива. Музичні групи, а також жива музика (скрипка або саксофон) забезпечили закладу популярність як для романтичних побачень, так і гучних дружніх вечірок.

Особливості проекту

Відносно недавно біля ресторану з'явилася пересувна коптильня, приміщенням для якої служить автомобільний причіп. Для того, щоб зробити цей причіп привабливим зовні, потрібна була обшивка. Оскільки керівництву Steak & Beer Art House сподобався зовнішній вигляд глянцевих панелей ECOBOND, якими облицьовано сам ресторан, то і для причепа вибрали той самий матеріал.

Для коптильні використовувався чорний ECOBOND із підвищеним ступенем глянцю ECOBOND HIGH GLOSS. Брендування здійснювалося за допомогою самоклейних плівок ORACAL 641

АКП ECOBOND HIGH GLOSS

Алюмінієво-композитні панелі ECOBOND HIGH GLOSS — міцний і легкий облицювальний матеріал, який привертає увагу підвищеним ступенем глянцю (коефіцієнт відбиття 95%.).

Покриття HIGH GLOSS не тільки гарно виглядає, але і збільшує стійкість панелей до погодних умов і подовжує термін зовнішнього застосування. Панелі УФ-стабілізовані і не знебарвлюються.

Oracal 641

Oracal 641 — один із найпопулярніших матеріалів серед рекламістів. Плівка дозволяє швидко і бюджетно нанести рекламний меседж або зображення на різноманітні поверхні. Стійкість до погодних умов, придатність до плотерного різання, велике розмаїття відтінків — далеко не повний перелік переваг рішення. Також для брендування авто використовується серія Oracal 751С, вона розроблена спеціально для цих цілей.

Результат

Причіп-коптильня виглядає надзвичайно привабливо. Дзеркальний глянець впадає в око користувачам. При цьому за матеріалом дуже легко доглядати: потрібно мити водою, без спеціальних хімікатів або поліроля. Steak & Beer Art House і РА «Фенікс» продовжують плідну співпрацю.

Коментар

Ольга Павлієва, РА «Фенікс»:

«Клієнт добре був знайомий із панелями ECOBOND, тому захотів використовувати на новому об'єкті саме їх. Вони є стильними та невибагливими, що важливо для глянцевих поверхонь. Ми беремо багато матеріалів у AVERS і завжди задоволені їхньою якістю!»

РА «Фенікс»

Рекламне агентство «Фенікс» засноване більше 10 років тому і спеціалізується на виготовленні зовнішньої реклами, брендуванні автомобілів, дизайні інтер'єру торгових точок. Професійний штат, креативний підхід і увага до кожного клієнта дозволяють надавати сервіс найвищого рівня.

https://www.facebook.com/phoenix.outdoor.zp/

Про AVERS

Компанія AVERS пропонує найширший асортимент матеріалів для зовнішнього і внутрішнього оздоблення приміщень. Хочете отримати готове рішення для конкретного проекту? Пишіть нашим менеджерам у чат або телефонуйте.

Товари зі статті
Червоний глянцевий Oracal 641 031, плотерна самоклеюча плівка
рулон
-
+