Шість архітекторів розробили проєкт соціального житла у Мельбурні

29.01.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 24
Шість архітекторів розробили проєкт соціального житла у Мельбурні

Соціальне, екологічне та фінансово доступне житло – експериментальний проєкт в Мельбурні. 

Експериментальний блок складається із шести будинків, розташованих поруч. Перед архітекторами стояли такі задачі: вмістити багатоповерховий будинок у досить щільну міську забудову, скоротити витрати на будівництво, а отже й вартість житла. 

Комплекс ParkLife ділиться на квартири з однією, двома та трьома спальнями, а також на дві квартири, які Nightingale Housing (автори проєкту) називають «телехаус-квартирами» – субсидовані житлові будинки з економічною площею, які є соціальним житлом. 

На даху поряд із закритою терасою розташовані загальні приміщення, включаючи туалет, пральню та сушильну зону. До того є простір на даху є повноцінним садом із галявиною, всі рослини там справжні. 

Щодо матеріалів та інтер'єру. Тут архітектори досягли балансу між простим ремонтом та комфортним простором для життя. В інтер’єрі квартири поєднуються дерев’яна підлога, білі стіни та бетонні стелі. А біла сталева обшивка покриває екстер’єр, з кабелями, решітками та стрижнями, щоб дозволити рослинності рости. В ліфтових суспільних зонах бачимо просте та зручне облицювання металізованими панелями. Ті самі панелі використовували для облаштування балконів. Тут зазначимо, що використання алюмінієво-композитних панелей для зовнішнього облаштування будівель та внутрішнього оздоблення громадських місць є дуже практичним. На відміну від загальноприйнятого тинькованого фасаду, металеві панелі позбавляють необхідності повторного ремонту за кілька років. 

Товари зі статті
Жовтий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
1 045,00 ₴/м2
Сума: 9 091,50 ₴
Помаранчевий RAL2004 ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴