Яскравий та економний ремонт для архітектурної студії

24.01.2024
Креатив Алюмінієві композитні панелі Листові пластики
Прочитали: 12
Яскравий та економний ремонт для архітектурної студії

Все скрізь і разом – дизайн в концепції «швидкий та бюджетний ремонт», який техаська архітектурна студія зробила сама собі. 

Максималістський дизайн не за всі гроші світу. Минулого року студія Method Architecture відкрила оновлений офіс у Хьюстоні площею 800 м.кв. За задумом архітекторів свято кольорів, фактур та різноманіття декоративних елементів мають налаштовувати потенційних клієнтів на творчій настрій. Креативу немає меж, а гарний ремонт не обовʼязково має коштувати дорого – кажуть в студії. Складно не погодитись із цим.

 

Розбираємо по квадратних метрах, з чого зробили дизайнерський яскравий інтерʼєр.  

Підвісна стеля. Для створення касет із врізаними у них світильниками використовували алюмінієво-композитні панелі. В роботі вони прості, якщо порівнювати із цільним металом, із помірною вагою і не вимагають надміцного складного кріплення. Для того, щоб касета з АКП великої площі добре тримала геометрію, радимо використовувати панелі товщиною 4 см. Для підвісних фігурних плафонів можна використовувати як АКП, так і ПВХ. 

Настінний декор у вигляді літер – це ПВХ. Він легкий, відмінно ріжеться, наявні кольорові серії. 

Кольорові картини на стінах – цифровий друк на самоклейній плівці. Для обтинькованих стін (коли присутня фактура на поверхні) ідеально використовувати спеціальні плівки серії Orajet 3954 або Orajet 3554

Усе це виступає в контексті із необробленою бетонною стелею.