Стела для мережі «Агромат»

02.09.2021
Кейси Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2157
Стела для мережі «Агромат»

Рекламна стела для київського магазину мережі «АГРОМАТ», виконана нашим клієнтом, SICORE GROUP (Дніпро), — великий нестандартний проект. Короткі терміни, певні вимоги до місця для монтажу і великі розміри конструкції істотно ускладнювали його реалізацію. Оптимальним рішенням для оздоблення стели став алюмінієвий композит ECOBOND. У багатьох випадках підрядник віддає перевагу саме йому через комбінацію фізичних властивостей і зовнішньої привабливості.

Про замовника

«Агромат» — великий український ритейлер. У магазинах представлений величезний вибір плитки та сантехніки, а також меблів, освітлювальних приладів та інших товарів.

Особливості проекту

Компанія SICORE GROUP займалася реалізацією проекту стели для магазину «Агромат» у Києві. Двостороння конструкція відрізняється особливо великими розмірами: 12 х 3 х 0,8 м.

Стела з такими габаритами вимагає посиленого фундаменту, проте обране для її встановлення місце знаходилося на перетині значної кількості міських комунікацій.

Щоб скоротити час, що витрачається на узгодження з комунальниками при встановленні нового фундаменту, SICORE GROUP розробила конструкторське рішення для посилення вже існуючого фундаменту. Мала вага алюмінієвого композиту стала важливим критерієм для вибору облицювального матеріалу

Для оздоблення стели, загальна площа якої склала 100 м2, використовувався білий алюмінієвий композит ECOBOND. На поверхню панелей методом УФ-друку нанесений малюнок, що імітує структуру натурального мармуру. Гладка та ідеально плоска поверхня алюмінієвого композиту, покрита PET-фарбою, прекрасно підходить під цифровий друк: чорнила добре лягають.

Всі роботи — макетування, виробництво металевого каркаса вагою в 2 т, фарбування, фрезерування — здійснювалися на власному виробництві SICORE GROUP у Дніпрі.

Доповнюють ансамбль об'ємні букви з внутрішнім підсвічуванням. Матеріалом для їх виготовлення обрали синій литий акрил ALTUGLAS. Високоякісний акрил європейського виробництва є досить міцним, щоб витримати зовнішню експлуатацію в несприятливих умовах із урахуванням вітрових навантажень, перепадів температури, УФ-випромінювання і опадів.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит ECOBOND — це сендвіч-панель із шарів алюмінію і полімерної серцевини. Матеріал відрізняється легкою вагою, жорсткістю і міцністю. Це ідеальне рішення для облицювання МАФів, рекламних конструкцій будь-якої форми, внутрішнього оздоблення і створення вентильованих фасадів. На складі AVERS присутній широкий асортимент панелей різного кольору і фактури.

ALTUGLAS

Вітражний акрил ALTUGLAS випускається на заводі у Франції і відповідає жорстким критеріям якості. Це гарний світлопропускальний матеріал, який часто застосовується для виготовлення вітражів, світлових рекламних конструкцій, дизайнерських меблів і предметів декору.

Результат

Стела виглядає надзвичайно привабливо і звертає на себе увагу здалеку. Першокласні матеріали, вибрані для її оздоблення, гарантують тривалу експлуатацію. При необхідності будь-яку облицювальну касету можна замінити окремо. Вибір на користь литого кольорового акрилу — також значно довговічніше рішення в порівнянні з прозорим або молочним акрилом, обклеєними плівкою.

Коментар

Юлія Асташенкова, SICORE GROUP

«Складні та нестандартні замовлення завжди розвивають у нас креативність і включають на повну потужність ресурси всієї нашої компанії. Масштабний проект був водночас і цікавим, і непростим із точки зору реалізації. Але ми чудово впоралися — і матеріали AVERS прекрасно вписалися у концепцію».

SICORE GROUP

SICORE GROUP — рекламне агентство з досвідом роботи більше 25 років. Серед його клієнтів великі підприємства по всій Україні. Професійний штат і значний парк обладнання дозволяє реалізовувати масштабні проекти, пов'язані з внутрішнім і зовнішнім оздобленням ритейлу, виготовляти нестандартні рекламні конструкції.

www.sicore.com.ua

www.vp.com.ua

https://www.facebook.com/SicoreUkraine

https://www.instagram.com/sicore_ltd/

Про AVERS

AVERS — ексклюзивний представник брендів ECOBOND і ALTUGLAS в Україні. Хочете придбати преміальну продукцію за доступними цінами від офіційного дилера? Звертайтеся до наших менеджерів у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Прозорий 100.10000, 10 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
5 099,16 ₴/м2
Сума: 31 571,45 ₴
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
812,00 ₴/м2
Сума: 5 887,00 ₴