Білий глянець і дзеркало: підбираємо АКП для модного бутика

02.09.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі Листові пластики
Час читання 10 хв
Прочитали: 2013
Білий глянець і дзеркало: підбираємо АКП для модного бутика

Значна кількість дзеркальних поверхонь, білосніжні колони і оригінальні стелі — італійський архітектор Вінченцо Де Котііс спроектував флагманський магазин Burberry в Лондоні. Які матеріали краще використовувати в таких проектах — рекомендуємо в нашому невеликому огляді.

Триповерховий бутик займає площу 857 м2. За словами архітектора, магазин повинен стати будинком, в якому мистецтво, культура і люди зустрічаються з розумною і елегантною сучасністю. У дизайні використовуються основні кольори фірмової клітинки Burberry — бежевий, чорний, білий і червоний, а сам характерний візерунок знайшов відображення в оформленні підлоги і стелі.

Глянцеве біле оздоблення в комбінації з великою кількістю дзеркал відбивають природне світло зовні і створюють яскраву атмосферу всередині.

Магазин розташований у тому ж районі, де засновник Томас Барбері відкрив свій перший магазин у Лондоні 130 років тому, і в якому досі знаходиться глобальна штаб-квартира бренду. Бутик № 1 на Sloane Street стане зразком для нової глобальної концепції дизайну, яку Burberry збирається втілити у своїх магазинах.

Чим облицювати колони в інтер'єрі? Рекомендація AVERS — білий глянцевий АКП ECOBOND . Легкі і міцні сендвіч-панелі піддаються фрезеруванню і вальцюванню, що дає можливість створювати касети різноманітних форм і розмірів, а поверхня з підвищеним ступенем глянцю виглядає надзвичайно стильно і не вимагає складного догляду.

Дзеркальний композит ECOBOND стане прекрасною альтернативою традиційним дзеркалам. Матеріал відображає без спотворень, при цьому не б'ється і є абсолютно безпечним для людних місць. АКП є дуже довговічними у інтер’єрному застосуванні, тривалий час зберігають свої візуальні переваги, дозволяють легко вирізати, зігнути і закріпити деталі найскладнішої форми. Крім того, вироби з композиту дуже легко кріпляться до різних поверхонь.

Спінений ПВХ — оптимальне рішення для привабливих підвісних стель. Матеріал стійко витримує вологу і перепади температури, а його поверхня оптимізована для цифрового друку або фарбування. Легка вага істотно спрощує монтаж і демонтаж стельових панелей.

Товари зі статті
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
802,00 ₴/м2
Сума: 5 814,50 ₴
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 10 мм
лист
-
+
769,92 ₴/м2
Сума: 2 864,87 ₴