Стіни з полікарбонату в школі танців в Каліфорнії

06.11.2023
Креатив Листові пластики
Прочитали: 31
Стіни з полікарбонату в школі танців в Каліфорнії

Школа витонченого танцю на місці сільськогосподарської будівлі (Каліфорнія). Стіни з полікарбонатних панелей та старовинні елементи приміщення. 

Школа танцю Sandi Simon Center for Dance розміщена в будівлі 1918 року, що була заводом для пакування апельсинів і штаб-квартирою Асоціації виробників апельсинів. При побудові школи танцю зберегли зовнішній вигляд і конструкцію – будинок з важкого дерев'яного каркаса, що складається зі стовпів і балок, є репрезентативним індустріальним народним стилем свого часу. 

Стратегія адаптивного повторного використання приміщення вимагала точного планування та інноваційних стратегій. А це визначення унікальних елементів будівлі, використання оригінальної дерев’яної підлоги як матеріалу для нового дизайну та включення нових структурних елементів. 

Великі ферми даху будівлі були залишені видимими, світло проникає крізь оригінальний пилкоподібний дах будівлі разом із вікнами. Дизайнерська команда обшила стіни полікарбонатом, матеріал був обраний через його напівпрозорість і відбивну здатність. Стіни «дозволяють архітектурі відображати ідеї руху та ефемерну природу перформансу, втіленого в танці. Проведення денного світла та відчуття руху по всій будівлі було надзвичайно важливим. 

Монолітний полікарбонат наразі в наявності в інтернет-магазині avers.ua, сотовий полікарбонат – під запит у наших менеджерів.