Торговельні меблі зі спіненого ПВХ KomaCel

08.05.2020
Корисна інформація Листові пластики
Прочитали: 2418
Торговельні меблі зі спіненого ПВХ KomaCel

При виборі рішення для демонстрації товару в магазині, необхідно брати до уваги придатність матеріалів і уникати припущень. Торговельне обладнання повинно відповідати ряду критеріїв, при цьому бажано звести до мінімуму будь-який вплив на навколишнє середовище. Торговельні вітрини з пластику, зокрема спіненого ПВХ KomaCel, чудово підійдуть для подібних завдань.

Вимоги до торговельних меблів

Торговельні меблі повинні водночас бути привабливими, стимулювати інтерес до товару і безпечними, особливо у місцях із великим трафіком. Сучасні виробники пропонують різноманітні варіанти. На остаточний вибір матеріалу впливають такі чинники:

 • Вартість

Зазвичай вважається, що чим довговічніше матеріал, тим вищою є ціна. Папір або картон зазвичай найдешевші, за ними йдуть пластик, дерево, а потім метал. Проте, в реальності багато що залежить від розміру і об'єму стелажа, а також від того, які процеси обробки будуть здійснюватися при виготовленні. Різання, гнуття або склеювання, а також фарбування, друк, порошкове покриття та інша обробка впливатимуть на остаточну вартість і на терміни виконання робіт.

 • Довговічність

Дуже важливим чинником є те, протягом якого часу планується використовувати виріб. Ряд матеріалів швидко зношується і легко пошкоджується, тому їх можна використовувати тільки для тимчасових прилавків або нетривалих заходів. Термін експлуатації пластиків досягає декількох років.

 • Простота складання

Матеріал, з якого замовлені ​​меблі, впливає на простоту збирання. Скажімо, стойки з картону легко пошкодити, вони вимагають обережності. Пластик можна заклацнути або скріпити болтами, він є більш надійним.

 • Необхідність переміщувати

Якщо планується регулярне переміщення торговельного дисплея, то потрібно врахувати вагу і надійність. Торговельні меблі з пластику істотно виграють у цьому аспекті у металу.

 • Вплив на довкілля

Торговельні меблі, що встановлюється всередині приміщень, повинні бути екологічними. Крім того, важливий чинник — придатність до повторної переробки в кінці терміну експлуатації. Ще краще, якщо меблі виготовлені таким чином, що після використання їх елементи можна застосувати заново.

Спінений ПВХ KomaCel: прекрасне рішення

Плити зі спіненого ПВХ є ідеальним замінником МДФ, ДСП і дерева при виготовленні торговельних меблів. Спінений ПВХ не містить токсинів, формальдегіду, сірки, свинцю та інших шкідливих речовин, що робить його більш здоровою і безпечною альтернативою. Листи виготовляються з полімерів і термопластів, завдяки чому забезпечується придатність до переробки, що забезпечує мінімальний вплив на навколишнє середовище. Серед інших переваг:

 • гарна стійкість до вологи і комах;
 • рівномірно гладка і яскрава поверхня;
 • невелика вага;
 • міцність і довговічність;
 • чудова хімічна і пожежна стійкість;
 • легка обробка за допомогою дискових пилок, лобзиків і верстатів із ЧПК. Безпроблемне різання, фрезерування, свердління, здатність до тривимірного термоформування, склеювання і з'єднання за допомогою кріпильних елементів;
 • придатність до друку, фарбування, ламінування за допомогою дерев'яного шпону або вінілу з тисячами доступних дизайнів, що потенційно робить всі елементи інтер'єру «зеленими».

Таким чином, листи спіненого ПВХ можна використовувати для виготовлення різноманітних торговельних конструкцій. Вони пропонують багато можливостей дизайнерам, завдяки легкій обробці і приємній поверхні, придатній до друку і різних видів обробки.

Компанія AVERS пропонує великий вибір листових пластиків для реклами і дизайну. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб отримати каталог, купити оптимальне рішення або дізнатися необхідну інформацію.

Товари зі статті
Білий 652 KOMACEL ПВХ інтегрально спінений, 10 мм
лист
-
+
1 701,26 ₴/м2
Сума: 6 379,73 ₴
Білий 652 KOMACEL ПВХ інтегрально спінений, 8 мм
лист
-
+
1 588,68 ₴/м2
Сума: 5 957,55 ₴
Білий 654 KOMACEL ПВХ інтегрально спінений, 10 мм
лист
-
+
1 795,65 ₴/м2
Сума: 3 591,30 ₴
Білий 654 KOMACEL ПВХ інтегрально спінений, 5 мм
лист
-
+
1 123,20 ₴/м2
Сума: 3 343,54 ₴
Білий 654 KOMACEL ПВХ інтегрально спінений, 6 мм
лист
-
+
1 305,06 ₴/м2
Сума: 3 884,90 ₴
Білий 654 KOMACEL ПВХ інтегрально спінений, 24 мм
лист
-
+
4 344,29 ₴/м2
Сума: 16 291,09 ₴
Білий 654 KOMACEL ПВХ інтегрально спінений, 30 мм
лист
-
+
5 420,29 ₴/м2
Сума: 20 326,09 ₴
Білий 654 KOMACEL ПВХ інтегрально спінений, 19 мм
лист
-
+
3 224,55 ₴/м2
Сума: 7 738,92 ₴
Білий 654 KOMACEL ПВХ інтегрально спінений, 4 мм
лист
-
+
956,06 ₴/м2
Сума: 3 557,50 ₴