UNStudio відкриває флагманський магазин Huawei у Шанхаї

26.02.2024
Креатив Акрил (оргскло) Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 24
UNStudio відкриває флагманський магазин Huawei у Шанхаї

Двоповерховий флагманський магазин компанії Huawei в Шанхаї з фасадом, одягненим у пелюсткові форми кольору слонової кістки – проєкт голландської фірми UNStudio. На меті нового магазину – створити простір для інтерактивного досвіду та створення активної спільноти на базі простору. 

Так звані «пелюстки» на фасаді приховують опори та шви скління, а ще створюють відчуття безрамного фасаду. Кожна така пелюстка має контражурне підсвічування. Доволі складний проєкт являє собою взаємодію всіх деталей та приміщень будівлі через геометричні форми та кольори. Спіральна колона в центрі зали за формою нагадує стебло.

 

За основні матеріали при оздобленні будівлі студія використовувала дерево та цемент, армований скловолокном, для стелі, підлоги та колон магазину, а столи та меблі також були виготовлені з дерева та матеріалів натуральних кольорів. Обидва поверхи були спроєктовані з відкритими та гнучкими просторами, у яких магазин може проводити лекції, заходи та заняття.

Для світлових круглих світильників, інтегрованих у стелю, використовували молочний лед-акрил. А зовнішнє облицювання веранди на другому рівні зроблено з окремих металевих панелей

Товари зі статті
Молочний LED 100.27100, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 794,07 ₴/м2
Сума: 11 107,98 ₴
Hit
Срібло ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
919,60 ₴/м2
Сума: 6 667,10 ₴