Висотна реклама: обираємо правильний матеріал

12.12.2019
Корисна інформація Листові пластики
Прочитали: 2004
Висотна реклама: обираємо правильний матеріал

Стіни і фасади будівель, що будуються, надають величезні можливості для зовнішньої реклами. Цифрові друковані банери, які розміщуються тут, є однією з найбільш потужних і ефективних форм зовнішньої реклами, в першу чергу за рахунок величезного розміру. Популярне рішення для виготовлення таких носіїв — банерна сітка, що має ряд істотних переваг у порівнянні з іншими матеріалами.

Гігантський формат: складно не помітити

У різноманітних проектах із будівництва і реконструкції споруд банерна реклама дає можливість маскувати непривабливі будівельні майданчики і риштування і охопити всю будівлю бездоганною графікою.

Приголомшливі зображення можуть істотно підвищити впізнаваність бренду і посилити репутацію компанії щодо якості та професіоналізму, ефективно транслювати необхідний меседж:

 • Банерні матеріали дають можливість створювати рекламу різних форм і розмірів, покривати простори з різною площею.
 • На такі будівельні «обгортки» складно не звернути увагу, що робить цей вид зовнішньої реклами дуже потужним. Рекламний носій буде домінувати на горизонті.
 • Стійкий відбиток витримає випробування часом, якість графіки не зникне швидко, тож його можна використати як довгострокове рекламне рішення.

Гарний функціонал

Розміщення банерної реклами також є і дуже функціональним. Завдяки їй можна:

 • зменшити поширення пилу та іншого сміття;
 • приховати подробиці про будівельні роботи і стадії їх виконання;
 • зменшити вплив навколишнього середовища, запобігти просочуванню дощу в стіну. При цьому водяна пара буде проходити назовні. Це допомагає знизити ймовірність появи цвілі;
 • підвищити безпеку на будівельному майданчику.

ПВХ-сітка Mesh — ідеальний варіант

Для максимального успіху висотної реклами необхідно використовувати правильний матеріал. Залежно від конкретного проекту, його передбачуваного терміну служби і навколишнього середовища, графічні зображення повинні витримувати екстремальні температури і холод, високі вітрові навантаження і тривалий термін служби. Найбільш часто вибір зводиться до банерних тканин і банерних сіток. При цьому в багатьох випадках саме сітка є кращим варіантом.

ПВХ-сітка Mesh — це унікальний сучасний матеріал, що складається з ПЕТ-сітки, покритої ПВХ. Спеціальне покриття поверхні покращує друкарські властивості і гарантує чудову якість прямого друку сольвентними або УФ-чорнилами. Крім того, Mesh має й інші переваги:

 • Легка вага забезпечує можливість використовувати сітку для великогабаритних завдань, таких як оздоблення будівель цілком або виготовлення сценічних декорацій.
 • Сітчаста перфорація зменшує навантаження на несучу конструкцію та на саму сітку.
 • Сітка має здатність пропускати вітер і повітря, і тому є ефективною в областях з підвищеними показниками середньорічної швидкості вітру. Банери не будуть коливатися від вітру.
 • Оскільки сітчастий банер містить багато крихітних отворів, він чудово пропускає світло (до 70%). Це робить матеріал прекрасним рішенням для розміщення банерів в вікнах і вітринах, на балконах або на будівельних лісах.
 • Якісний сітчастий матеріал не поширює горіння і є стійким до розривів.
 • Відносна бюджетність. Преміум-продукт із такою великою кількістю додаткових переваг дуже вигідно використовувати для реклами будь-якого бізнесу.
 • Простий монтаж.

Крім фасадної реклами ПВХ-сітка Mesh також прекрасно підходить для виготовлення великих транспарантів, відокремленням різних зон під час фестивалів, концертів або інших заходів на відкритому повітрі, реклами у вітринах, театрального декору.

Компанія АВЕРС пропонує українським рекламістам і власникам брендів величезний вибір матеріалів для дизайну і реклами. У фахівців АВЕРС можна отримати вичерпну інформацію про особливості кожного рішення. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Білий Printex Mesh 270 сітка для друку з підкладкою
рулон
-
+
78,20 ₴/м2
Сума: 8 211,00 ₴
Білий Printex Mesh 270 сітка для друку з підкладкою
рулон
-
+
78,20 ₴/м2
Сума: 12 512,00 ₴