Художній міраж

19.11.2020
Кейси Матеріали для друку
Прочитали: 1987
Художній міраж

Щороку Монреальський музей красних мистецтв (Квебек, Канада) оголошує конкурс на ефемерну інсталяцію. Переможцем цього року стала канадська дизайнерська фірма NÓS, яка створила своєрідний художній міраж «Рухомі дюни». Зображення у вигляді стилізованих великих хвиль нанесли просто на дорожнє покриття вулиці, що веде до музею.

Велике наземне зображення «Рухомі дюни» ніби спотворює вулицю. Натхненням для NÓS послужив пластичний підхід художників-кубістів, які ставили під сумнів роль перспективи в візуальному представленні, зокрема, концепція анаморфозу, яка представляє собою спотворення об'єкта і положення тіла в просторі.

Завдяки поєднанню вигнутих ліній і відтінків пісочного кольору рухомі дюни запрошують гостей переміщатися по інсталяції та спостерігати, як акуратно розташовані світлоповертальні сфери і геометричні форми підсилюють візерунки і множать хвилі. З рухом спостерігача вулиця трансформується, форми змінюються, а земля оживає.

Хочете творчо перетворити будь-яке підлоговий простір або нанести на нього цікаві рекламні зображення? Прекрасним рішенням стане комплекс із плівки для друку ORAJET 3641 і плівки для ламінації ORAGUARD 255 AS 

Самоклейна плівка для друку ORAJET 3641, крім чудових друкарських характеристик, відрізняється прекрасною адгезією, добре витримує великий потік людей і екстремальні температури. Сірий клейовий шар блокує фон і дає можливість наклеювати зображення без демонтажу попереднього.

Ламінація ORAGUARD 255 AS істотно підвищує зносостійкість плівки для підлогової графіки, а ембосована поверхня перешкоджає ковзанню. Вона повністю відповідає вимогам стандарту DIN V 18032-2 до коефіцієнта тертя ковзання для спортивних покриттів.

Товари зі статті
Sale
Прозорий матовий Oraguard 255, ламінаційна плівка для підлогової графіки
рулон
-
+
Білий глянцевий Orajet 3641, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Білий матовий Orajet 3641, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+