Якісні інструменти - все, що потрібно для створення привабливої ​​реклами

09.08.2019
Корисна інформація Інструменти, клей, скотчі
Прочитали: 2370
Якісні інструменти - все, що потрібно для створення привабливої ​​реклами

Щоб реклама виглядала привабливо і служила довго, необхідно вибирати якісні інструменти для її виготовлення і монтажу. У каталозі компанії АВЕРС ви знайдете інструменти для роботи з плівкою, які будуть потрібні професіоналу.

Якісна реклама – особа рекламодавця

Плівка вимагає професійного підходу: вона повинна бути ідеально рівно обрізана і наклеєна. Краї повинні міцно прилягати до основи, інакше матеріал легко відійде в місці повітряної бульбашки або надриву.

Тільки якісно виконане рекламне повідомлення буде мати ефект. Банер, штендер або наклейка – це особа компанії-рекламодавця, його «візитна картка». На ньому не повинно бути складок і нерівностей.

Інструменти для роботи з плівкою: від ножа до ракеля

Асортимент компанії АВЕРС включає тільки продукцію відомих брендів. З цими виробами працює вже не перше покоління рекламників.

  • Японські ножі Olfa зі змінними лезами використовують професіонали у всьому світі. Ви можете вибрати вироби з сегментними лезами різної ширини, круговими і перовими лезами, циркульні інструменти та інші види продукції.
  • Ракель Orafol (повстяні, пластикові або комбіновані) призначені для поклейки плівки на будь-які поверхні. Завдяки сучасним технологіям можна розміщувати рекламу на найскладніших засадах: корпусах автомобілів, практично будь-яких фігурних конструкціях. Ракель забезпечують дбайливе поводження з самими делікатними матеріалами. Глянцевий плівка, чутлива до механічних впливів, буде наклеєна рівно і без втрати зовнішнього вигляду.
  • Універсальний стрічковий ніж Knifeless – це спеціальна стрічка для порізки вінілової плівки. Цей інструмент здатний надати плівці будь фігурні контури: з закругленнями або кутами. Краї виглядають рівніше, ніж вирізані звичайним гострим різаком. Стрічковий ніж зручніше в роботі, ніж звичайний. З ним обклеювання автомобіля рекламної плівкою відбувається швидше і простіше. Інструмент підходить для будь-яких плівок: товстих і тонких, глянцевих і фактурних.
  • Диск для видалення стрічок і смуг HPX, застосовуваний з електродрилем, допоможе вам легко і швидко демонтувати рекламу з носія. Диск виконаний з еластичного матеріалу, який не залишає слідів на поверхнях, навіть на склі. Після цього інструменту основа залишається чистою, без залишків наклейок та стрічки.

Якісний інструмент – основа всього

Компанія АВЕРС, будучи постачальником матеріалів для виготовлення реклами, рекомендує: використовуйте тільки якісні інструменти для роботи з плівкою. Є три причини не економити на цій статті витрат:

  1. Привабливість вашого рекламного меседжу прямо залежить від якості виконання.
  2. Тільки професійно виготовлена ​​і змонтована реклама прослужить довго і буде гідно виглядати на протязі всього терміну служби.

Професійні інструменти економлять робочий час ваших співробітників, витрачений на створення, установку і подальший демонтаж конструкції. У підсумку це призводить до економії, вираженої в реальних грошах.

Товари зі статті
OLFA AB-10B лезо сегментоване 9 мм, набір 10 шт.
шт
-
+
118,95 ₴
Сума: 118,95 ₴
OLFA ABB-50 лезо сегментоване 9 мм, набір 50 шт.
шт
-
+
418,47 ₴
Сума: 418,47 ₴
Sale
OLFA AK-5 ніж перовий із лезами КВ-5 4 мм, набір 30 штук
шт
-
+
382,20 ₴
355,45 ₴
Сума: 355,45 ₴
OLFA S ніж із висувним лезом у металевому корпусі, 9 мм
шт
-
+
OLFA SAB-10 лезо сегментне, набір, 10 штук
шт
-
+
186,81 ₴
Сума: 186,81 ₴