×
Тел.: (044) 500 3025

18.11.2020

Скандинавська медична компанія Terveystalo представила інноваційну рекламу, перетворивши рекламні щити на дезінфікуючі термінали для телефонів.

Рекламні щити, розташовані в торгових центрах Гельсінкі і Турку на півдні Фінляндії, мають невеликий отвір, куди можна помістити смартфон. Розробники стверджують, що 15 секунд впливу УФ-світла досить, щоб очистити гаджет від частинок коронавірусу, в той час як існуючі споживчі рішення для дезінфекції телефонів вимагають близько 15 хвилин.

Оскільки УФ-промені можуть бути шкідливими і викликати пошкодження шкіри (а іноді навіть втрату зору), пристрій активізується тільки тоді, коли спеціальна кишеня для очищення є повністю закритою.

Прекрасним вибором для найрізноманітніших виставкових та рекламних конструкцій, вивісок і дисплеїв стане першокласний німецький ПВХ KOMABRITE. Його поверхня — ідеальний носій для високоякісного друку сольвентними та УФ-затверджуваними чорнилами, лакування та ламінування.

Крім того, матеріал прекрасно піддається механічній обробці, а склеїти його можна практично всіма типами клеїв. Що важливо — KOMABRITE не підтримує горіння і самозагасає.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!