АКП у дизайні стель

23.09.2021
Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Час читання 10 хв
Прочитали: 2037
АКП у дизайні стель

Хочете приховати труби від промислової витяжки, систему вентиляції або інші комунікації? У нас є цікаве рішення — звісно, на основі алюмінієвого композиту ECOBOND.

Концепт

Архітектурна студія Arktura із США розробила незвичайну стельову систему Atmosphera® Adaptive Pulse. Вона складається з пов'язаних між собою панелей, форму, колір, кількість і ступінь закритості яких можна адаптувати під бажання замовника і базові елементи приміщення. Така стеля ефектно вписується в загальний дизайн.

Рис. 1. Стеля Atmosphera® Adaptive, встановлена у Miami University Sports Bar (Огайо, США). Джерело фото: arktura.com

Відкрита конструкція Atmosphera® Pulse робить монтаж систем над або під модулями простим і можливим. Легко знімні компоненти спрощують доступ до джерел світла, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, точок такелажу, сантехніки, AV-обладнання та систем безпеки для технічних фахівців.

Крім того, стельова система дозволяє поліпшити акустичні характеристики приміщення, оснастивши її додатково звукопоглинальними панелями.

Система використовує стандартну Т-подібну решітку, з якою добре знайомі монтажники і дизайнери, як раму і опорну конструкцію, що в скорочує тривалість і вартість встановлення.

Рис. 2. Стеля Atmosphera® Adaptive в офісі Blue Cross і Blue Shield (Канзас, США) Джерело фото: arktura.com

Реалізація

Для створення стельової системи розробники пропонують використовувати кілька варіантів сталі з порошковим покриттям. Швидше, простіше і дешевше виготовити подібну стелю можна за допомогою АКП ECOBOND.

Алюмінієвий композит ECOBOND — вологостійкий матеріал, який легко миється. Стеля з АКП добре підходить для кухонь, ванн, ресторанів, барів, громадських місць.

Серед переваг застосування АКП для виготовлення стельових панелей:

  • Простота моделювання — матеріал легко ріжеться, фрезерується і фальцюється, що дозволяє створювати вироби найрізноманітніших форм;
  • Міцність. АКП є легкими і водночас жорсткими. Стеля не провисатиме і до 15 років зберігатиме привабливість;
  • Різноманітний дизайн панелей. У асортименті ECOBOND присутні кольорові панелі і панелі з різними фактурами, панелі з підвищеним глянцем, дзеркальні, з імітацією природних матеріалів і металів;
  • Легкий догляд. Композитні стелі легко миються навіть за допомогою звичайних мийних засобів;
  • Універсальність. Із композиту можна виготовляти не тільки стельові панелі, але і інші елементи дизайну, наприклад, перегородки, а також декорувати ним стіни.

Компанія AVERS — офіційний представник ECOBOND в Україні. У нашому офісі ви можете ознайомитися зі зразками, дізнатися про особливості цього матеріалу. Також є можливість обробки композиту на промисловому обладнанні.

Товари зі статті
Брашована стандартна сталь ECOBOND OPTIMA композитна панель,3 мм
лист
-
+