Архітектурні інновації

19.06.2020
Кейси Листові пластики
Прочитали: 2129
Архітектурні інновації

Бостонська архітектурна фірма Machado Silvetti гарантує збереження будинку 18 століття у Вірджинії, завдяки спеціальній прозорій конструкції.

Будинок, який вважається історичною пам'яткою, належав Френсісу Лі — одному з 56 осіб, які підписали Декларацію незалежності у 1776 році. Це прекрасний приклад житлової архітектури 18-го століття в США.

Для його реставрації та консервації буде виготовлена ​​інноваційна прозора конструкція. Це дозволить зберегти будівлю від руйнування, а також забезпечить першокласний огляд для відвідувачів. Їм буде зрозуміла структура оригінального будинку, його загальна конфігурація, площа і функції, а також реставраційні роботи, використовувані матеріали і методи. А зсередини відкриється розкішний вид на навколишню природу.

Ідеальним вибором для такого проекту стане прозорий монолітний полікарбонат. Матеріал відрізняється стійкістю до різноманітних факторів природи і неймовірною довговічністю, водночас чудово пропускає світло і мало важить, що істотно спрощує виготовлення конструкцій та їх монтаж.