Двосторонні скотчі HPX: паличка-рятуваличка для рекламної галузі

06.12.2019
Корисна інформація Інструменти, клей, скотчі
Прочитали: 2148
Двосторонні скотчі HPX: паличка-рятуваличка для рекламної галузі

Двосторонні скотчі - сучасний кріпильний матеріал, який користується заслуженим попитом у різних галузях. Розглянемо докладніше особливості цього матеріалу, його переваги при застосуванні в рекламній і автомобільної галузях.

Про що йдеться

Для створення клейкої стрічки на основу, виготовлену з різних матеріалів (папір, тканина, плівка) із двох сторін наноситься тонкий клейкий шар. Основний спектр застосувань стрічки:

 • склеювання конструкцій;
 • утримання, фіксація;
 • монтаж

Найчастіше двосторонній скотч використовується для склеювання двох поверхонь так, щоб його не було видно, завдяки чому готовий виріб краще виглядає. Серед найбільш поширених галузей:

 • виготовлення реклами. Величезний вибір стрічок із різною адгезію дозволяє обрати рішення для склеювання і приклеювання практично будь-якого матеріалу;
 • організація виставок і заходів, де потрібні монтаж декорацій, килимових доріжок, картин тощо;
 • промисловість. Наприклад, двосторонні стрічки використовуються при зрощуванні або закладанні сердечника в картонному виробництві;
 • обробка матеріалів. Приклеювання листа матеріалу до столу при фрезеруванні, різанні, для фіксації дрібних деталей.

Різниця в асортименті

Одна із найістотніших характеристик, яка відрізняє стрічки, є матеріал, з якого виготовлена основа:

Паперові стрічки

   • покриті з обох боків клеєм і часто використовуються в побуті і там, де потрібна короткострокова адгезія. Варіації цього типу стрічки можуть бути стійкими до певних хімічних речовин.

 

Тканинні стрічки

   • як правило, є дуже тонкими і мають гнучку структуру. Ідеально підходять для рівних поверхонь. Стандартне використання для цього типу стрічки включає монтаж килимових покриттів. Вони добре знімаються, не залишаючи клей на різних поверхнях.

 

Стрічки на спіненій основі

   • мають більшу товщину. Це бюджетний і практичний вибір, коли йдеться про монтаж, склеювання складних фактурних поверхонь.

 

Стрічки на плівковій основі

 • . Дуже тонкі прозорі скотчі для скріплення прозорих матеріалів (наприклад, скляних або акрилових конструкцій).

Акрилові стрічки.

   • Придатні для зовнішнього застосування, не знебарвлюються і не псуються при впливі УФ-променів. У них немає основи, тому чудово деформуються, що дає можливість склеювати нерівні різнорідні поверхні, великогабаритні та важкі елементи. Можуть використовуватися для кріплення дорожніх знаків, які повинні протистояти вітру;

 

DuoGrip або стрічки-застібки

 • Це інноваційна технологія, яка складається з двох стрічок, на поверхні яких розміщені пластикові елементи, що утворюють надійне кріплення грибок-грибок. Застосовуються для створення кріплень, які потрібно роз'єднувати і з'єднувати (наприклад, кріплення аптечки до стінки авто, навігатора на торпеду, автомобільних килимків, аудіообладнання). Підходить для важких навантажень.

Стрічки HPX: багатий вибір для будь-якого завдання

Бельгійська компанія HPX - один зі світових лідерів у галузі двосторонніх скотчів. В асортименті представлений широкий вибір рішень чудової якості. Серед найбільш затребуваних тканинних стрічок можна виділити такі продукти:

HPX 18151.

   • Вона гарно справляється з монтажем килимових покриттів на будь-які, навіть найскладніші нерівні поверхні. Також її можна використовувати і для встановлення рекламних матеріалів у місцях продажів.

 

HPX 18220

   • необхідна там, де приклеюються важкі предмети. Вона також забезпечує прекрасну адгезію до фактурних вертикальних поверхонь і використовується як для килимів, так і в рекламній індустрії.

 

HPX 18300

  • дає можливість міцно встановити і при цьому легко зняти килимове покриття, призначене для тимчасового використання на різноманітних заходах. Крім того, її використовують під час друку і фрезерування для кріплення заготовок.
  • Нещодавно представлена ​​на українському ринку

HPX 34100

 • відрізняється наявністю армуючої сітки, її величезний плюс - вона моментально приклеюється практично до всіх поверхонь, завдяки чому забезпечується надсильна адгезія між широким спектром різнорідних матеріалів, включаючи поштукатурені і пофарбовані поверхні, метали, скло, пластики .

Найбільш цікаві спінені продукти:

HPX 21851

   • є незамінною при встановленні лайтбоксів. Вона допомагає прикріплювати важкі металеві та пластикові компоненти, а також дзеркала і витримує високу вологість.

 

HPX 21812 Ultrafix

   • гарантує надшвидку фіксацію, підійде для рекламних дисплеїв. Це найкраще рішення для мерчандайзингу.

 

HPX 21551 Unifix

   • дозволяє компенсувати щілини між нерівними склеюваними предметами. Її використовують для монтажу різноманітних рекламних конструкцій на виставках і у місцях продажів.

 

HPX FM201GT

   • відрізняється зеленої підкладкою. Стрічка є ідеальною для рекламних проектів із невеликим бюджетом.

 

HPX FM202GT

 • має чорну підкладку і з успіхом застосовується в різних дизайнерських конструкціях.

Плівковий скотч HPX 13202 ULTRAMOUNT є практично непомітним. Водночас забезпечує чудову адгезію навіть у складних завданнях, коли йдеться про матеріали з низькою поверхневою енергією.

Акрилові стрічки HPX 32002, 32112, 32121 витримують високі та низькі температури, вібрації, розчинники і вологу. Їх можна використовувати замість метизних кріплень при складанні і монтажі рекламних виробів, а також для кузовного ремонту автомобілів.

Стрічки-застібки DUO GRIP HPX 85010 чорного і HPX 85011 білого кольору, як зазначалося вище, - прекрасний спосіб отримати міцне багаторазове з'єднання. Вони гарно утримують великовагові предмети, не засмічуються і гарантують високу надійність в експлуатації.

В цілому, остаточний вибір буде залежати від багатьох факторів, зокрема умов і терміну експлуатації склеєних предметів, матеріал, з якого вони виготовлені.

Компанія АВЕРС пропонує різноманітний асортимент двосторонніх скотчів HPX різного призначення. Менеджери завжди допоможуть підібрати оптимальний продукт. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Стрічка двостороння Orabond 1362 на тканинній основі
рулон
-
+
308,43 ₴/м2
Сума: 231,32 ₴
Прозорий НРХ 13202 скотч плівковий двосторонній
шт
-
+
355,64 ₴
Сума: 355,64 ₴
New
Білий НРХ 21551 скотч спінений двосторонній
шт
-
+
194,34 ₴
Сума: 194,34 ₴
Прозорий НРХ 18151 скотч тканинний двосторонній
шт
-
+
120,55 ₴
Сума: 120,55 ₴
Sale
Прозорий НРХ 18300 скотч тканинний двосторонній
шт
-
+
663,14 ₴
629,98 ₴
Сума: 629,98 ₴
Прозорий НРХ 34100 скотч армований двосторонній
шт
-
+
1 833,55 ₴
Сума: 1 833,55 ₴
New
Білий НРХ 32251 скотч акриловий двосторонній
шт
-
+
1 050,62 ₴
Сума: 1 050,62 ₴